Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ahoj, mam takovou lehce off topic otázku.. V listopadu minulý rok jsem kupoval iPhone XR a v tuhle chvíli mam kondici baterie asi 92%.. Někdo nějakej tip kde a za kolik kdyžtak nechat vyměnit baterku ? Zatím nad tím spíš přemýšlím a zjišťuju, jaký mam možnosti.. Předem díky za relevantní odpověď :)

  To jako vážně, nebo trollíš?
  Mám XSko z loňska, koupen hned v den vydání a baterie 86%.

  Proč bych trolil ? :D Já kupoval asi týden po vydání Xr , což byl myslim konec listopadu (?), nejsem si jistý přesně. Dnes když se podívám na kondici baterie, tak mám 92%, ale už je v tom citelný rozdíl oproti prvním pár měsícům.

  Někdo nějaký tipy, kde a za kolik vyměnit?

  Nevím, jak se o ty iphony staráte, ale já mám iPhone 8, kupovaný v září 2017 a baterie 93%!

  A to jej používám na práci, takže denně nabíjim i několikrát…

  To jsi na tom ještě dobře, já mam z loňského října iPhone XS, v září (po necelém roce) mi ukazoval stav baterie 93% a teď po dalších dvou měsících 85%, nevím, co se baterce stalo, ale také jsem už koukal, že budu asi muset brzo měnit. Díky poklesu o 8% za dva měsíce jsem se snažil načíst nějaké info, jak se k tomu chovat co nejšetrněji, tak se snažím telefon nenechat úplně vybíjet. Nicméně přes noc ho na nabíječce občas nechávám.

  Nešel by na toto téma nějaký článek? Četl jsem, že jakmile je baterie pod 80%, tak je zralá na výměnu? Proč 80%?

  Je úžasné, jak se k sobě dneska lidi všude chovají, někdo se na něco zeptá a hned je buďto troll a nebo blb*c. Děkuji Petře, děkuji Jano za smysluplné reakce…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.