Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    To je pořád jak jsou ty iphony jednoduché, jak to nemá chybu a vše prostě funguje a pak se člověk dočte že to v zimě zamrzá, občas tomu přestane fungovat zvuk a musí se restartovat, po aktualizaci také občas něco nefunguje, tak kde je ta dokonalost. :)

    Dynamit – tak pokud porovnáváš jabko za 30k s telefonem za 4k , tak ještě aby nebyl lepší. Nejsem a nikdy při tomto stylu nebudu na iPhonu , tady se jen bavím komentáři . Zabedněnost a zahleděnost do kdysi nejlepší značky je tu očividná. Jestli si myslíš že máš něco extra , tak se zajeď podívat třeba do Paříže, tam iPhone má každej černej v metru . Pokud chceš srovnávat , tak telefony s cenou nad 25k , všechno pod tuto cenu je u iPhonu shit . Jabko za 10k si nikdo nekoupí , byl by přeci socka a měl by totální křáp . Všichni se tu oháníte ekosystémem , kolik z vás má doma víc zařízení od Applu ? Mizivá menšina a ti co něco mají , kolikrát to použijí? A to stejný jde udělat i s androidem , jenže ten je pro blbce co si to musí doinstalovat že? To ty jsi tak jednoduchej že raději nic neděláš . Další věc je dokolo ta bezpečnost , nebyl týden kdy nevyšel článek jak má iPhone bezpečnostní díru , stačil WhatsApp nebo kamera a byl problém. Kdo z nás co nepácháme trestnou činnost , musí tohle zajímat ? Myslíš že fotky tvého mravenec mezi nohama někoho zajímají , nebo tvé pár tisícové konto. SE UŽ KONEČNĚ PROBERTE . Jinak jste dobří sponzoři. Viz. Třeba Článek o výměně baterie.

    Stenli, uplne presne si to vystihol!! Uz len dodam, ze keby raz stal iPhone 200 eur (5000kc), tak by ho zrazu nikto nechcel… lebo ved: lacny křáp!!! :)))))

Vložte vlastní komentář

celý text