Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  ApppleTV+ za me docela zklamani. Morning show me prestalo po par castech bavit. See mi prislo technicky velice zajimave, ale scenar a vubec to cele provedeni mi prislo absurdni. Lide, kteri nic nevidi ale presto se potrebuji zdobit a nosit ruzne obleky s bojovnima vizualnima prvkama. Navic jejich schopnosti primeho boje a pohybu v prostredi jsou na slepe lidi az prilis obdivuhodne a precizni temer jako kdyby vedeli, ze presne 60cm od nej je hrana srazu atp. Proste tyhle nedomyslene prvoplanove detaily mi fakt vadi. Na Hala jsem zvedavej jestli to bude hezkej pribeh, nebo spis kamuflovana propaganda.

  Proboha, ty asi rozebíráš i vtipy, že? Je logický, že v seriálu pro vidící zákazníky o nevidomých uzpůsobí prostředí klientům, aby to bylo vizuálně atraktivní. Říkám si, či je to asi za život všechno rozebírat a rýpat do toho.

  Uf Apple TV+ je podle mě totální hnus. Skrz na skrz se snaží zavděčit současnému „pravému“ sociálnímu směru. The Morning Show.. total feministický nářez, kde samotnou kariéru vyvyšují nad zdravé fungování jedinců. See – mírná úchylárna a nedomyšlené fungování lidí bezezraku. Samotné přežití vodní elektrárny je nemožné po takovou dobu a dalších drobností, co bylo zmíněno výše. The Dikings (ted nevim jak se píše) tak mega trapný teen a opět nutno narvat homosexuální scény, aby se zavděčili menšinám. Pohádky pro děti, také extrémně nedotažené a ještě příliš uměle působící. Za ty prachy co to točí, člověk čekal větší kvalitu.
  Celkově všude na co jsem koukal, tak je to podprahově zaměřené na rozkopávání základních struktur fungování člověka. No raději jsem se přesunul k Disney na The Mandalorian.

  Další člověk s těžšími osobními mindráky. Zvykni si, že svět není jen o tématech, je které jsi lokálně zvyklý. A aby se někdo pohoršoval nad homosexualitou v seriálu, v 21. století, to je skoro na léčbu.

  Nikomu nic to nerozkopává, ale ty máš velmi vážný problém. Měl bys ho urychleně řešit.

Vložte vlastní komentář

celý text