Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak to my smysl dává. Teď by měl Apple dělat vždy dvě kategorie:
  1. vzít starý produkt a přidat pár věcí a máme nový produkt, standard u každého
  2. v podstatě udělat to co u jedničky, akorát tam přidat o 1 až 2 vylepšení navíc, popřípadě trochu upravit design a hlavně, dát tam název PRO

  Takže tupounu budou kupovat buď extra předražené, nebo super extra předražené PRO.
  My ve světě normálních nezdeformovaných lidí, kteří si nic nepotřebujeme dokazovat a na nic si hrát si vystačíme s kvalitativně lepšími, funkčními a vyspělejšími věcmi, ale těmi mimo Apple, protože Apple silně zaspává dobu snad ve všem.

  No a proto aby se Apple udržel a měl šanci, tak u konzumních a tupých jedinců, kterých je většina mladých se snaží hrát na to, jak je módní a IN značka. Stejně jako Mekdonald, KFC, Starbuck, Addidas a podobné sračkoidní firmy. Nikdy bych si od nich nic nekoupil vše je od nich zmetkovité a podřadné. Jo a mám s nimi zkušenost z každou značkou, abych si mohl udělat obrázek.
  Zatímco u prvních se nedá nic požívat, či pít, u dalších nic nosit vše předražené nahypované šmejdy pro tupou masu konzumu bez mozku.

  btw: jo a nejsem řiťolezec ruska, číny, a ani ameriky. Většina Čechů teď líže a prolézá rekt Amíkům horem dolem, horší než za socíku….. je mi z mladých dnes na blití! Ne teda ze všech i normální lidé se najdou i dokonce mezi Aplisty jsou i normální lidi s mozkem, byť tak 1:1000000

  Tohle jsem si už skutečně musel ofotit a předat psychiatrické klinice k posouzení. Je mi opravdu líto, že máte takový život. Snad jednou poznáte, že na světě může bejt i hezky. S úctou Mára.

Vložte vlastní komentář

celý text