Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Otázka zní: „O kolik to bude větší sračka než iPhone 11?“. Už jedenáctka za 23k je pěkně oškubaná a tohle musí být zákonitě oškubané ještě víc, pokud jí to nemá cenově ani výbavově konkurovat.

  Neviem ako vám ale mne začína apple strašne liezť na nervy. Stuple do ucha za 350€ macbook za 2000 a mobili za 1500. Nie pre tie ceny ale preto ze uz si robia z ludi dobry den.

  Zkus se smirit s tim ze ČR neni cilovka pro Apple. A SK uz vubec ne.

  Je to tak.
  Cilovka je skupina obecne mene informovanych lidi, co jsou tak zpracovani marketingem, ze si koupi za dlouhy peniz i sunt.

  Obdoba je treba Mercedes A180.
  Za mercedesi cenovku dostanes obdobu Golfa s  motorem 1.5 dCi, co se dava do Dacii.

  @Jouda: to zrovna není moc dobrý příměr, protože ten motor 1,5 dCi, který se snažíš špinit je aktuální světová špička ;)

  Teprve legrace začne. Už se psalo, že nové díly budou dražší a nové mobily na další rok podraží (pokud by si tedy Apple nesnížil těžce nafouknutou marži ale to by si Cook raději kolena nechal prostřílet)…

  Osobně očekávám, že iOS půjde těžce do háje. Ty chyby se množí geometrickou řadou rok od roka. Narozdíl Android těžce vylepšuje a věci tam fungují, navíc otevřený kód zaručuje daleko lepší předvídatelnost, rychlejší odhalování chyb, opravy a také nižší riziko, že v systému někdo připravuje zadní vrátka. Takže vše hraje proti iOS. Apple to moc dobře ví, podle mě už i vzdal technologickou inovaci, už to berou pragmaticky jen minimální nutnost , aby měli co odprezentovat jednou za rok, pořádně nafouknout a má úcta zase za rok na viděnou.
  Proto se mluví, že začnou více řešit placené služby. Zprávy, že jim ani origo servis nevydělává pak beru tak, že cokoliv má nižší zisk než 50% je pro apple nevýdělečné :)
  Prostě Apple ovečky až moc rozmazlili a teď se divíme , proč se dějí věci, které se dějí :)
  Kdyby se do obchodní kampaně nevložil Trump s falešným obviněním, že Huawei řídí čínská armáda a provádí špionáž , tak by Apple letos utržil těžký kopanec a také usa ekonomika. Hraje se totiž i o 5G sítě, což budou zlaté doly příštích let a ve výběrových řízení proti Huawei nemají šanci obstát což vidíme už v Evropě, kde už má kontrakty Huawei jisté v mnoha zemích i přes bububu Trampa.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější