Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Časovač sa dá využívať na zastavenie akejkoľvek hudby, alebo videa (všetko čo je ovládateľné cez “control centrum”). Úspešne to používam roky na vypínanie na pozadí hrajúceho Netflixu.

  Navyše vypínanie a časovač bol rozumne nastaviteľný cez skratky.

  Presne tak, casovac jsem taky bezne pouzival, takze ano je to fajn, ale urcite to neni funkce, na kterou bych netrpelive cekal. :)

  To je jenom universální nadpis clanku, ktery te ma donutit kliknout ze zvedavosti na obsah a soucasne zobrazit reklamy. Oznacuji se zde tak vsechny nezajimave clanky. Kdyz je vynechas o nic neprijdes:).

  Tak netrpelive na toto asi cekali jen ti jablickari, kteri na to nepouzili standarni vestavenou minutku od Applu, ktera samozrejme vypne i hudbu ze Spotify. Chci verit, ze jich nebylo moc. :-D

  Spíš bych uvítala, kdyby se rozhodli umožnit poslech libovolné písně bez Premium účtu. Když je to možné na webovém prohlížeči, tak proč ne na iOS/Android? Reklamy, neomezené přepínání atd. ať nechají exklusivně pro Premium, ale pokud jednu (Premium) funkci umožní všem na webovém prohlížeči, měli by ji umožnit v aplikaci.

Vložte vlastní komentář

celý text