Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To by me zajimalo kdyz je to demo model testovaci. Na jakem HW bezi ? Zda na tom co stavajici ip ci na budoucich chipech ? A to uz v tom testuji novy ios ci stavajici ?

  Kvuli nevkusnému vyrezu jsem jiz dlouho iphone neugradoval. Snad konecne tento technologicky-designersky preslap brzy zmizi.

  A podle tveho prani tim zmizi i face ID :D
  Boha jeho, kam chces narvat tu kupu prednich senzoru spolu s predni kamerou???

  Vidim, ze apple pripravuje dalsi revolucni design – obdelnik s kulatymi rohy.

  A vsadim se, ze to budou cinani zase tupe kopirovat, misto aby udelali telefon originalne ve tvaru trojuhelniku nebo koule.
  Hnus.

  Tak tohle nevypadá vůbec špatně! Všichni si stále stěžují na „odporný“ vzhled jedenáctky, ale za rok si na to všichni zvyknout a nikdo to řešit/hrotit nebude.

  Konečně! Na tohle jsem čekal.
  Poslední roky design iPhonu stál s prominutím za hovno.
  Pokud nový iPhone 12 bude mít podobný design, jako vidíme na obrázku, tak si pro něj půjdu, ať už jsem androiďák nebo jablíčkář.
  Po stránce designu nemá konkurenci, zatím.

  Polijte se studenou vodou!!! a přemýšlejte :)
  Jestli tohle bude nový design , pak půjde o iphone 12 pro max hyper turbo verzi, která bude stát 40 tisíc. Zbytek mobilů ip12 bude mít (i když menší) výřez. To by nás Apple moc rozmlsal, kdyby tohle byl design pro celou řadu.
  Jinak půlroku starý xiaomi mi 9t vypadá líp, jako sorry ale je to tak, takže jásat těžko můžu. Tenhle design totiž měl být už letos!!!!!!

Vložte vlastní komentář

celý text