Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To dává vážně smysl vydat nový telefon v květnu třeba a za 3 měsíce nový v září a pak zase až třeba v květnu,jde je rozdíl 9 měsíců.

  Také si myslím, že to není špatný krok. Přeci jen ruku na srdce. Kolik normálních lidí chce dát rok co rok 30-40tis za nový telefon? Tedy co se ČR týče. Jinde netuším. Jednak to leze do peněz a druhak je to zbytečné už kvůli minimu inovací. Sice se najde dost lidí, co každý rok obměňují a budiž jim přáno, ale ve většině případů to tak není. A vytvořením levnějších zařízení se určitě najde dost dalších zájemců. Ve svém okolí mám pár lidí, kteří vlastní SE a to ne proto, že by neměli na novější nebo aktuální iPhone, ale prostě proto, že jim vyhovuje. A pokud se člověk spokojí s momentkou k vyfocení nějaké záležitosti v práci, tak i SE stačí. Zrovna soused má SE a zbytek věcí od Applu má ve verzi PRO. A je to jen pro to, že se mu vejde do kapsy, fotí to celkem ucházejícně a volat a psát se z toho také jakž takž dá. Asi jsem naivní, ale myslím, že taková je většina lidí. A SE 2020 bude podle mě trhák. Sám mám iP8 a do designu se mi líbí vice než ty notch phony.

  tento model sa mi nepacil u Xperie a nebude pacit u iPhone… este si pamatam ako Sony predstavilo Xperiu T a hned v january predstavili vymakanu Xperia Z

  I když nakonec myslím, že je to dobrý nápad. Pokud budou nějaké levnější verze za 5000 Kč, tak si budu moct konečně dovolit koupit taky Iphone. Jsem šťastný.

  Na to zapomeň. Levnější neznamená u Applu levný.
  Podle mě tím Apple přijde zase o kousek ze své exkluzivity, ale naopak se projeví větší rozdíl mezi Pro verzí. A nebo to bude opět jen výjimka s SE verzí.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější