Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A samšunt, hua-hej, xiaomyl apod. chystá pro lagdroid kreatury nálož bloatware, odesíláni dat třetím stranám, zasekávání systému po jednom dnu apod.

  skusil som to na S10, odtlacok v displeji ma zmysel len ak bude
  dajme tomu v strede alebo na 1/3 plochy obrazovky inak mi to pride spomalene a nedoladene,

  Ta spekulace už tu byla u loňských modelů, stejně tak letošních…..zcela pochybuju, že by se Apple uchýlil k technologii zabezpečení, která je, jak sám Apple tvrdí, méně bezpečná, než aktuální Face ID…to by muselo být už sakra bezpečnější, aby do toho šli.

  Že si Apple opäť (už po milión krát nasere do úst) prv tvrdí že faceid je bezpečnejšie 1000000 vs 50000 a že je touchid história a zrazu už nebude vadiť že nie je bezpečne? :D ta firma ide do sraciek

  Pokud bych mohl poprosit administrátory stránky, aby smazali urážlivé komentáře. Člověk si chce přečíst něčí názor na článek a ne se tu přehrabovat haldou urážek… Děkuji :-)

  Karel – chapu rozhorceni nekterych lidi nad postupem a rozhodovanim Applu v posledni dobe, ale skutecne ty komentare obsahujici prisl. slova jsou od “lidi”, jejichz ne/schopnost komunikovat svedci o “kvalite” osoby a osobnosti jich samych a tech, kteri jsou vinni, ze se vubec narodili.

  Podle me je face ID lepsi varianta a navic pri ctecce pid displyem budou urcite problemy s pouzivanim krycich skel a to se nevyplati…

Vložte vlastní komentář

celý text