Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kdybych si je tak mohl pořídit. Jenže jsem z povolaní syn s malým kapesným. Proto musím koukat po akcích. Tudle jsem vyčíhal bezva sluchátka od Sony. Sice nehrají tak skvěle jako Airpods, ale co mám dělat. Navíc jsem prošvihl black frajdej, úplně mi ten black metal pomotal palici.

  Kolik ti za to troleni tady LSA plati? 😊
  Mohl by to byt dobrej privydelek pro studenty😉

  To je dobrý nápad, já prachy fakt potřebuju. Chci mít taky jablkový telefon. Víte co to je smažit metal na androidu? To vůbec nemá ty správný metalový kvality. Zvlášť se sluchátky od Sony.

  A náhodou sjíždět metal na Androidu je jaksi lepší než na iOS, protože tam mám bezztrátový kodeky (LDAC), o tom si můžeš s AAC na jabku nechat jen zdát, protože apple řekl, že to nechcete :)

  Jo sem fakt hustokrutě přísnej hošan co má v nabouchaným lagroidu ty nejlepší kodeky co mi do uší pustí teprve ten správnej nářez.

  Cejtim se sakra důležitě a jelikož mám komplex malého trpajzlika, tak mě pochopte a podpořte.

  Závidíš technologickou nadřazenost ne-Aple konkurence viď ;-) Však za dva tři roky se dočkáč i něčeho lepšího než 220kbps zastraralýho AAC kodeku a hned ti to bude teprv dávat smysl a zapdat do tvýho gaysystému. Já nejsem buhví jakej audiofil ale ten rozdíl mezi Apple Music s AAC a Tidalem Masters musí slyšet i dement

  Nemožný. I sluchátka od sony za 500,- hrají líp než AirPods. Ten zvuk jabkovejch pecek je k smíchu pokud to nejsou PRO. I iWand Pods byly lepší.

  Plácáš blbosti, i obyčejné airpods jsou pro metalovou muziku to pravé. Mě baví jak tu je každej totální audiofil a přitom nerozezná výšky od středů.

  To, že časem zeslábne baterka je problém všech těchto typu sluchátek. Nevím v čem se liší v tomto AirPods od jiných, aby se na ně musel napsat tento článek?

  Tady je spousta takovych perel – nekteri nezvladaji fotit a zaklady kompozice (ktere se mimochodem uci ve vytvarkach na skolach….) a dalsi zase nemaji povedomi o elektronice a bateriich (coz se mimochodem uci ve fyzice). Ale hlavni je mit nalepku jabka na aute a mezi brachy si rikat jablickar…

  Za me nejvetsi fail je vizualni zpracovani. Kdyz jsem videl nekoho s nima poprve, mel jsem pocit ze ma vajgly v usich. A ten pocit se nezmenil, jejich uzivatele vypadaji smesne:) takze zustavam u Bose

Vložte vlastní komentář

celý text