Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  …a aby chodily emaily co nejdříve po odeslání je dobré nativní aplikaci Mail v iPhonu smazat a nahradit jakoukoliv jinou.

  problem asi u teba pripadne na strane serveru, prave som skusal a mail prisiel hned :)

  Ano některé emaily přijdou do minuty a některé do hodiny.
  Ne problém je v synchronizaci, i ta nejkratší 15min je nesmysl.

  Na Macu je synchr. 1minuta což je úplně v pohodě.

  Driv to bylo tak, ze mi prisla notifikace a po otevreni apky mail uz byly maily v ni. Po prichodu ios 13 prijde notifikace, otevru mail a teprve se zacinaji nacitat zpravy. Nebetycne me to kaka. Da se toto odstranit?

  … a do iOS6 (možná i ještě kousek dál – to ale nemám ověřeno) přišly všechny emaily ihned (do minuty) – samy se ohlásily.
  Dlouho jsem si tuhle verzi iOS držel a nechtěl opustit – všechny reakce byly naprosto okamžité, vše fungovalo bez problémů, nové verze nepřidávaly zhola nic, co bych využil. Jakmile ale už přestali vývojáři používaných aplikací vydávat aktualizace pro tuto verzi iOS a změnili komunikační protokoly, musel jsem přejít na v danou dobu aktuální iOS – tedy 10.3. Potom se stal iPhone (5) nepoužitelným – příšerně pomalým – a musel jsem přejít na SE. A mimo jiných problémů, které s novou verzí iOS přišly, se objevila právě tahle strašlivost – že maily, místo aby samy naskočily ihned (jak to skutečně dřív fungovalo), tak od updatu běžně samy naskočí po půl hodině.

  moja skúsenosť do inštalácie ios13 bolo všetko v poriadku , po inštalácii ios13 začali prvé problémy synchronizácia neodoslanie apod s emailom od apple prešiel som na outlook a som spokojný žiadne problémy a aj kalendár po čase som začal použivať outlook a ten od apple plní funkciu len tú že ukazuje na displeji deň v mesiaci

  Dotaz
  Mám e-mail na seznamu ale přes pop3 (aspoň myslím) to řeším do mail od Applu. Na synchronizaci a notufikaci od Mailu po příchozí poště do seznamu čekám třeba i hodinu. Chyba asi bude někde v nastavení?? Už jsem to nastavoval 2x a žádná změna.

  Měl sem v příchozích všechny e-maily a po výměně baterky a továrním nastavení ,a obnovení ze zálohy to tak není 😡
  Mám klasicky mail apku.
  Nemá někdo radu co s tím ?

Vložte vlastní komentář

celý text