Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A proč by je přidat neměl? Sebral 3D touch displej, bude vyrábět v Indii, šetří kde se dá, ale iPhone je stále dražší a dražší. Vůbec bych se nedivil, kdyby je tam přidal. Nicméně osobně je mi to buřt, páč ta sluchátka mi stejné nesedí (bolí mě z nich uši). Rozhodně by to byl lepší krok než dvě samolepky….

  iPhone už tři roky nezdražil, iPhone 11 dokonce oproti loňsku zlevnil. 3D Touch odstranili ve prospěch nejdelší výdrže ze všech vlajkových lodí na trhu. Výroba v Indii není nijak výrazně levnější než v Číně, jde spíše o faktor rizika obchodních válek.

  Koroldor ty si dobre mimo, si pozri za kolko sa predaval iphone x 256gb po jeho predstaveni a za kolko sa predava terazjsia 256gb verzia …. ceny išli nehorázne hore a doslova do písmena za nič…. Iphone X stal 1199eur a terajšie stoja 1569eur…….Ceny išli o 370 eur hore!!!! A za čo ????? iba za foťáky? nech si taku inovaciu strčia do riti ta take peniaze

  On totiz srovnava jablka s hruskami. Hadam, ze srovnava lowend (iphone 11) s highend verzi (iphone Xs). Mel srovnavat s XR.
  Jasi koupil Iphone11 Pro Max a nemam pocit, ze bych zaplatil mene 😄

  No, zalezelo by na cene celeho setu. Mam IPhone X a pro me by to byl duvod pro upgrade. Jen samotny telefon asi ne – vykon mam ted dostatecny, kapacita tez a nic me me nenuti upgradovat. 😉

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.