Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dárek k nezaplacení – jailbreak.

  ANO!!!! pak už se ten bazmek dá normálně používat a je to srovnatelné konečně i z Androidem! To samé u Androidu, hned po vybalení ROOTnu, taky aby se to dalo alespoň trochu používat. Jo a od bezpečnosti mám hlavu, takže opatření na úrovni OS nepotřebuji :-)

  Tak tu hlavu, kterou se zde chlubíš alespoň používej, nebo se zeptej paní učitelky na 7. pád, že jsi asi zrovna nedával pozor 😎

  Apple logika: koupit zařízení se základní pamětí a pak k tomu cpát (přes redukce) nějaké úložiště nevíc…… ale chápu, že když si Apple drze řekne za úložiště, nebo paměti o minimálně 300% více, tak ne každému se to chce kupovat. U pamětí není problém, tam si to člověk vymění, ale napájet SSD na MB může naprostý howado, nebo magor co má za hovada uživatele a tak se to pak musí řešit bohužel takto.
  btw: Než ten exterňák od Samsungu který má bůhví jaké TBW a rychlost mizernou, za stejné peníze rychlé NVMe v boxu s TBW kolem 1300, když už a jsem taky na stejných penězích!

  Apple ale nikdy nebyl pro sociální případy, co potřebujou sislit nakradený filmy z Uložta, profesionál si nakonfiguruje třeba 8TB a cenu neřeší, protože si na to svojí prací vydělá a MB dá do nákladů. Pro Frantu z Kolbenky je tu třeba Aušus, to na porno stačí 😜

  Tak David se nám svěřil, se se vlastně jmenuje Franta z Kolbenky, který má na Aušusu hromadu porna 😂😂😂
  Karlos zabil, palec nahoru!!!

Vložte vlastní komentář

celý text