Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já občas nechápu tu nejednotnost – v Safari se mi vedle pravého Shiftu objeví čárka a tečka a nad nimi háček a čárka pro dlouhá písmena. Ale kdekoliv jinde v systému už je jenom ten háček a čárka pro písmena – a přitom bych častěji využil spíš tu oddělovací čárku a tečku… Taky je škoda, že ta plnohodnotná klávesnice s numerickými klávesami nad písmeny je jenom pro iPad Pro a to ještě tuším pro 12.9’

  Na iOS je ta klávesnice děsná! absolutně mi vždy automaticky nabídne kravinu, takže predikce je na iOS k ničemu.
  Zvláštní, že na Androidu se to klávesnice po chvíli naučila a na iOS ani howno! Na Androidu bylo k dispozici ve stavovém řádku nad klávesnicí i více slov, tak člověk viděl, co mu to nabízí a mohl si vybrat v iOS nic, nebo alespoň o tom nevím. Existují sice alternativní klávesnice, ale tam zas Apple „chytře“ strkal pazoury kam neměl, a tak zkriplil zadávání textu diktováním. Na Androidu to klávesnice třetích stran uměly, ne jen ta systémová, ale dost jiných klávesnic mělo diktování textu v iOS bohužel smolík…. ale chápu, že lepší je z bezpečnosti to zakázat a tupým ovcím nakukat, jak je to OK a že bezpečnost….. místo toho, aby to ošetřili…… nojo Apple logika…. se divím, co všechno Apple fans zežerou za howna a ještě se budou dušovat, jaká je to lahůdka…..
  Jo a to říkám jako Androiďák, fakt je ten systém světelné roky napřed před tou atrapou pro děti jménem iPhone, která je tak neskutečně „drahá“, že si jí spousta lidí musí léčit asi komplexy a hlavně před kichtem každému mávat iPhonem, snobové :-D
  Akorát tady lezu prudit, aby se třeba někdo vzpamatoval, ale je fakt, že je tady i spousta normálních lidí….. co to stejně vidí.
  Škoda, že jen v práci musíme ty Jabka používat (telefon a NB), telefon je to ale jinak kvalitní, běžet tam droid, tak je to dokonalé, no a u NB, škoda mluvit, je to zmetek roven Aceru. Věčně nefunkční klávesnice (nejsem prase a nežeru nad ní, ani do ní nemlátím, je to prostě zmetek), překlopit displej nejde, není to dotykové, ale to bych oželel, kdyby to alespoň konstrukčně bylo na úrovni Lenova, Dellu a jinýcj, ale bohužel, nesahá jim to ani po kotníky. Mac OS ani komentovat nebudu, okamžitě jsem tam dal Linux, aby se to dalo jakž takž používat….

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.