Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ono cely MAC je tak 10 rokov pozadu za dnešnými PC. Hlavne ich veľmi chabym výkonom ktorý si ešte tuna budú podaktorí pochvaľovať 😀 a áno aj MacOS je úplne mimo, práve preto ho používa len 5% lebo ten systém je na nič.

    7373737: Nemyslím, že náš pravdu. Pracuji s window, linuxem i MacOS a musím říct, že z daného železa dokáží unixové systémy (MacOS, vyladěný linux) vytáhnout podstatně vyšší výkon, než windows. Totéž se týče stability a náchylnosti k napadení. O práci se zvukem nemluvě. Nehledě na to, že se na Mac a lin na rozdíl od windows cítím jak doma a po Márovsku mně tam vše dává smysl. Mimochodem nepamatuji, kdy jsem byl nucen ručně měnit obnovovací frekvenci monitoru na každém z těch tří systémů.

    To co jste napsal rozhodně není pravda. Také mi více sedí unixové systémy, práce s příkazovou řádkou je o dost jednodušší než na windows. Pokud je windows 10 let před, tak mi vysvětlete proč v posledních letech windows okopíroval plno věcí od macOS, např. mít více ploch, grafický design animací, gesta na touchpadu (který je na macu mimochodem minimálně 10 let před konkurencí), průhledné rozmazané pozadí a v poslední prerelease také nápadně stejné prohlížení aplikací. Je vidět, že jste asi s macem nepracoval.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.