Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mě by bohatě stačilo aby mi to na xs pořád nenačítalo aplikace od znova, ten telefon se chová jako nějaké TCL za 4tisíce, watch 5 v reklamaci, displej hrbolatej…už to bohužel není ta kvalita jako dřív😕

  Jak to myslis “display hrbolatej”? Mam AW 4 a kdyz je vyply display a podivam se proti svetlu vidim taky na displeji vystupky, jakoby na te zobrazovaci casti pod sklickem.

  No právě, jak jsou ze zadu připojeny konektory tak ten displej není prostě rovnej a mě to u hodinek za 13tisíc mi to opravdu vadí.

  Nevím, kde jste vzali informaci, že :” žádné velké problémy uživatelé nehlásili. I tak ale Apple uvolňuje jednu aktualizaci za druhou, které nejspíše zlepšují bezpečnost celého systému.”…

  Kde jste byli poslední dva měsíce? :-)

  Kdyby nebyly chyby, tolik aktualizací za sebou by nebylo… co to je za zkreslené a pokroucené podsouvání sdělení??? WTF??

  Jako při vší úctě???

  Aktualizace iOS 13 a jeho verzi jsou skutečně o odstraňování zbytečných chyb vygenerovanych systémem kvantita nad kvalitu!
  Produkty Applu mají bohužel svůj tzv. boom za sebou a těžko se vrátí zpět.
  Rychlost absence downgrade je taktéž “zajímavá”!

  Jo, to je pravda…

  A včera jsem si nainstaloval veřejnou 13.3 beta a to co mě vadilo (chyby v mailu jako zobrazení oznámení, přeposlání z hlavního seznamu v mailu apod), občasné sekání, tak zatím vypadá OK. Ještě počkám, jak na tom bude vypadávání signálu internetu – kdyz jsem se vrátil z místa bez signálu opět na signál, tak data byla zapnutá ale dat.tok nešel – musel jsem data vypnout a znovu zapnout…

  Takže to vypadá, ze by mohlo snad byt už v poho, mám XS

  Ale stejně asi až bude 13.3 ofiko počkám, jak to bude vypadat, zatím budu na 13.3 beta.

  IOS 11 jsem nezažil, ze 13 jsem se poučil… neměnit co funguje…

  Neasi…. za 2 měsíce asi 5 aktualizací. Do dneška mi v mailu nejde hromadně vymazat spam podržením tlačítka “Archivovat”. Ve 12 to šlo. Celkově je to propadák snad horší jak 11…. a nejlepší je sdělení, že se po týdnu nelze vrátit na minoritní verzi. Nevím jestli starý koupit XR nebo za ty stejné peníze nějaké xiaomi tvl. Tohle už homouš z Cupertina fakt zesírá.

  Jak já jsem rád že jsem zůstal na 12.4 u iP 8
  Problémy co byly s 11 mě ponaučili
  Jak je to třeba u jailbreaku? Tam se nedá některak doungredovat na starší osvědčené verze iOS?

  Od poblblé 13 neustále řeším nefunkční hotspot přes WiFi a ani podpora jabka ani Windows zatím neví co dělat, ale hrdě mi řekli, že na 12 se nevrátím. Ještě že jsem za tu srágoru neplatil. Bohužel jsem to nafasoval v práci. Divím se těm co za jabko dobrovolně platí!

Vložte vlastní komentář

celý text