Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jiste, humorne…. Zachranka se mohla prijet take zasmat a nechat treba umrit nekoho jineho, ke komu tim padem nedorazila..

  Co to meleš jantare? :D Prostě při prudkém nárazu se aktivují. A jestli s sebou praštíš o zem, vybouráš se a nebo si prudce sedneš, tak to je snad jedno a v pořádku ne? Nebo podle váš se nikomu nemůže nic stát, že by padnul do křesla nebo tak?
  To vytáčení jde zastavit, tak nevím kde je problém.

  Tak to jo ono to jde zastavit no treba se jen nekdo se zastavou srdce dovolal az na druhy pokus pac vsech 100 operatoru zamestnalo automaticke volani lidi co si v te dobe zrovna prudce sedli….

  To musela bej pekne vypasena amaercanka. Se divim ze to zidle ustala. Takovy priraz poradnej ze to aktivuje toto.

  Nemam teda aw 4 a 5 muze nekdo z majtelu rici zda tato funkce ma i moznost citlivost nastavit ? Popripadne zda to vola hned zachranku nebo vyzve uzivatele zda nejde o omyl aby udelal storno. A kdyz neudela vola ? Nebo vola ihned. Dekuji

  Mam AW4 a citlivost je automaticka (u lidi starsiho veku je vetsi). Kazdopadne kdy se pad detekuje, tak displej blika a clovek ma cas zastavit odpocet nez si zavolaji zachranku.

  A to cislo nejde treba zmenit ? Treba na blizkou osobu ? Ale aw musi bejt pripojene k ip ne ? Aby volali o pomoc at uz zachranku ci osobu blizkou ne ? Nebo dokazi zachranku aniz by byli pripojene k ip ?

  Tato funkce se mi aktivovala již dvakrát. Pokaždé hodinky začnou vybrovat a zvonit. Na displeji se zobrazí hláška ve stylu: detekovali jsme, ze jste možná upadl, jste v pořádku? A je možnost zmacknout buď rovnou volat SOS, nebo zmacknout, ze je vše v pořádku. Jak dlouho to trvá, než se začne vytáčet hovor, nevím, vždy jsem v klidu a bez problému stihl zmacknout, ze jsem v pořádku.
  Nouzový kontakt to nejspíš vytaci 112, lze v nastavení AW přidat i domácí číslo, tedy například manželku. Ale 112 to vytáčí nejspíš vždy.
  Funkce je to výborná, raději 10 planých poplachu, než aby to nevytocilo, když je potřeba.
  Video jsem neviděl, nic vtipneho mi na tom ovšem nepřijde. A nic trapného už vůbec ne.

  Tak ja nevim, jako 10 planych poplachu, 10 zbytecnych vyjezdu, 10 mrtvych lidi kteri se nedockali kvuli jablickarum s hodinkama?

  Ja se divim, ze jsme mohli prezit tak dlouho bez tech vymozenosti.

  Presne pro tyto plane poplachy bych tu aluzbu zpoplatnil a nechal to akzdeho idiota uhradit. Konec koncu kdyz ma na Apple, tak 10 stovek ho nezabije ;)

Vložte vlastní komentář

celý text