Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Zase další omezenej stroj plnej nudy. Ani pořádně gamesit se na něm nebude dát, protože tam bude shitová integrovaná grafika. Max dobrý na rádobychytrý vysedávání po pražských kavárnách a sjížění FB a Instagramu, na nic víc to neni, jedině snad nahodit Windows, aby se na tom daly provozovat normální Office a nějaká ta hra… kdo tvrdí, že hry stejně nehraje, je nudnej páprda :) Pracovat se na tom stejně bez alfanumerický klávesnice nedá, u 16″ by ji už dát mohli, kord za ty prachy a ne jak ichtil ťukat číslička přes šift nebo Fn klávesu.

    Nejen v Praze, ale i v Brně :-D Ještě bych přidal dotykový displej + konvertabilní konstrukci. Ale to asi Apple nezvládne (nebo spíš nechce), takže raději použitelný sexy vypadající moderní Dell a na něm Hackintosh ;-)

    Hlavne ne alfanumerickou klavesnici. je k nicemu. Notebooky mam od roku 99 a jeste nikdy jsem ji nemel. vim ze ji ma syn a cokoliv delat na jeho kompu je utrpeni. cisla jsou nahore specialni znaky pod shiftem a mate kvalitnejsi sipky a enter a to je dulezitejsi nez zbytecne zavazejici cisla.

Vložte vlastní komentář

celý text