Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zvlastni prvni odstavec. Ono je to stejnej paskvil jako Ios 11 mozna jeste horsi je 13 nez 11

  „s každou opravenou chybou přibudou další chyby. Ne vždycky je ale každá nově objevená „chyba“ opravdovou chybou“ 😀

  Každopádne… ako sa to vlastne mohlo stať ? Pokiaľ sa prihlásil cez web – tak do kľúčenky mohlo uložiť maximálne heslo k icloudu.

  Pokiaľ bol prihlasený na iphone so svojim účtom, tak jedine, že nechal údaje v kľúčenke a následne sa brat prihlásil pod svojim účtom a následne mu lokálne údaje v kľúčenke zosynchronizovalo na icloud kľúčenku tak ?

  Zdravim ja reaguju na ty chybi co 13 ma nemSlim tusle co pise v penezence za to si kazdy muze sam. Zda si pujcim cizi ip a zadam to a jeste mu potvrdim ulozeni je clovek hold idiot. Jen sem reagoval na chybi celkove od predstaveni 13 je to stajne jako ios 11. Az tak k jaru se to vsakne a bude to ok. Jako s 11. Od vydani tragedie az zacatkem jara po velke aktualizaci bylo vse ok. Ale velk cast chyb si uzivatel dela sam. Viz klicenka atd

  Sorry, ale takove chování klicenky je zcela jednoznačně chyba logiky programatora proste Apple se zase jen vymlouva

  Niekto má rozbitý systém a môže zato Apple, lebo Apple upozorňuje, že bugy bude riešiť až keď urobíš Restore bez tvojej zálohy a zopakuješ daný problém. Väčšina bugov za posledných pár rokov sa takto vyriešila. Množstvo bugov, kde nešlo pripojenie MS Exchange sa vyriešilo cez odobratie a znova pridanie účtu. Ľudia to hlásili ako bug, lenže problém bol na strane slávneho MS Exchange servera, ktorý odmietal pripojenie, lebo mu nesedel jeden identifikátor a to číslo OS.

  Předem se omlouvám, jestli tím někoho urazím. Ale redaktor, který napsal tento článek by se měl věnovat spíše něčemu jinému, než psaní. Styl, jakým je napsán zejména první odstavec (a také zbytek článku), to jenom potvrzuje. Už delší dobu si všímám, že kvalita textů je na tomto webu stále horší. Někdy by nebylo špatné se zamyslet a alespoň mírně vyvážit ten poměr mezi kvalitou a kvantitou.

  omg to je cista komedia, systemy su proste derave a plne chyb a je to uplne ale uplne jedno ci je to windows, mac, ios, android ci nebodaj linux… staci navstivit akekolvek forum daneho systemu a je plne zahltene chybami

  Pisatel článku za to nemůže.
  To se vezme článek z macromors, ctrlC, vloží se do google překladače ctrlV. Pak se v češtině nekopírujte na lsa. Průměrný programátor by to asi zvládl zautomatizovat.

  Je pravda, ze zadávat svá data na cizím iP ke totálním faulem te osoby, ale Apple je tím, který by v rámci zabezpečení měl tomu zabránit, ať se to někomu líbí nebo ne. Je to jediné řešení eliminace těchto a podobných problému! Jestliže je iP vždy vázán na jeden účet z důvodu bezpečnosti a proto je pak odcizeny iP jen závazim, eliminace zadání svých dat na jiném iP než na svém je cesta stejným směrem!!
  Nemám svůj iP aktuálně k dispozici, použití svých dat je vyloučeno! Hotovo!

  Takže Apple může za hloupost uživatele, že se přihlásí ke svému účtu ze svého vlastního rozhodnutí na cizím zařízení? To si snad děláte srandu, ne? Upřímně se nechci dočkat toho, aby kvůli takovýmhle hlupákům Apple zablokoval možnost se přihlásit ke svému účtu z jiného počítače či mobilu, než je registrován. Jednoduše proto, že iCloud používám i k pracovním záležitostem z pracovního počítače v kanceláři… A není nic jednoduššího, než si toho být vědom a přesně vědět, jak se v takové situaci chovat a co kde v pracovním počítači zrušit či zablokovat, než od něj odcházím…

  No asi tak… on se někdo z vás přihlašuje k bankovnímu kontu u kamaráda nebo v práci? Pokud ano asi si kontroluje zda se mu uložilo heslo nebo to zkrátka nedělá.
  A nebo je to bug Microsoftu?

  A proto milé děti, je třeba projít celý strom nastavení a povypínat, co nepoužíváte – platí pro všechny OS a všechna zařízení. Pak jsou ta zařízení použitelná. Řekněme si otevřeně, že v dnešních OS je tolik balastu, že by jeden …

Vložte vlastní komentář

celý text