Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Njn, íovečky kopou nožičkama, že androidí střední třída fotí líp, než jejich modla :-D

  Zase nějaký android moula tu musí psát hovna :) Myslím, že většině je úplně jedno jestli je iPhone 1 nebo 3. Ale pokud se mění podmínky testování, tak je asi něco špatně a to testování nemá žádnou váhu nemyslíš?

  Magnet, nejako moc sa ti prasi z huby !! Najdi si svoju diskusiu kde si honite egá nad svojim lagroidom !!

  Tak to opravte a dejte IPhone 11 pro na 1.místo, aby se kokoti neposrali. Pořád si myslí, že jsou nejlepší. Tragédie. Nevím co tak zázračného na tom je, že stojí tolik peněz?

  Proto se při hodnocení orientuji na základě přečtení vícero testů, a udělám si obrázek sám, jestli mi bude vyhovovat fotoaparát telefonu XYZ nebo YXZ.

  Rekl bych, ze kazdy muze jit a podivat se na ty fotky, co jsou v testu zverejnene, udelat si vlastni hodnoceni. Pokud se budeme bavit konkterne o bokeh, tak to na iPhone dopadlo dost tragicky, takze se nedivim, ze za to nedostal dobre hodnoceni. Otazkou samozrejme zustava, kolik budu za to objektivne strhnout, ale rozhodne to nebyl hodny oznaceni „PRO“, kterym se Apple ohani.

  Máme tu ďalšiu diskusiu, v ktorej máme už opäť peknú zbierku všetkého možného. Osočovanie, nenávisť, pohŕdanie atď. Smutné. Nie je fotografia hlavne o tom aby zachytila spomienku a vyčarila aj po čase úsmev na tvári, pripomenula super spoločné chvíle? Pre mnohých už asi nie. Rovnako si poďme nadávať jablko vs zbytok výrobcov. Ale prečo? Žiadne firma nemá produkty, či už HW alebo SW, dotiahnuté do dokonalosti. Ani náš zbožňovaný Apple. A teraz ma ukameňujte.

  igor176: Konečně někdo normální. Naprosto souhlasím. Mám iPhony už od iPhonu 4 a nestěžuji si. Ale každý telefon má své pro a proti. Klidně najdu spoustu neduhů a nedodělků, které má můj iPhone oproti mému služebnímu Androidu, ale zase z druhé strany najdu stejně věcí i na Androidím zařízení. Ale nadávat si tu kvůli tomu?

  Veď práve! Voľakedy dávno na inom fóre pre Apple sme si zvykli radiť, prichádzať s nápadmi a pomáhali si riešiť problémy s našimi zariadeniami. A… a zvykli sme sa dosť často stretnúť naživo. A to sme boli z rôznych kútov krajiny. Domnievam sa, že ak by sme zorganizovali stretnutie tu, bolo by zaujímavé vidieť, koľko „veľkohubých“ by prišlo na stretko. Nie, páni, do nikoho sa nenavážam ani nemám úmysel nikoho uraziť.
  Ja osobne užívam jabĺčkové produkty asi od roku 2006. Mnoho vecí mi vyhovuje ale nie som slepý/zaslepený aby som tvrdil, že Apple je TOP. Má svoje chyby a nie je ich málo. Len som sa slobodne rozhodol, že používanie MBPro, iPhone a iMacu v celkom slušnej symbióze je to čo mne vyhovuje (v porovnaní s prostredím Win). Napriek tomu je mnoho vecí na iPhone, ktoré mi chýbajú z Windows Mobile 8/10 (ešte Nokia 920/730) alebo Blackberry 10 (strašne som mal rád Q10). Rovnako v prostredí macOS občas narazím na nejakú drobnosť, ktorá je v pracovnom Win10 (Lenovo x250) samozrejmosťou a prial by som si tú funkciu/vlastnosť mať na Macbooku. Bohužiaľ.
  Čo sa týka fotografie, pracoval som v tej oblasti dosť rokov. Naučil som sa veľmi rýchlo neposudzovať zariadenie a jeho kvalitu/megapixle/veľkosť snímača, ohniskové vzdialenosti podľa čísiel v technických údajoch. Áno mám veľmi rád zopár fotografií, ktoré som cvakol ešte s iPhone 4S na aplikáciu Hipstamatic (appku mám dodnes). Veľmi veľkú radosť mi napr. robia fotky nafotené klasickým kinofilmovým fotoaparátom (mám len 1 objektív 50mm/f1.4) a som happy. A áno, viem ich zdieľať na sieťach ak by som chcel.
  Len mi je smutno, že sa do popredia dostávajú iné hodnoty než ľudskosť.

  pouzivam osobni soukromy Xs Max a soucasne sluzebni Android (S10+) a na obou shledavam jak vyhody tak nedostatky, to osocovani taky povazuju za zbytecne jako vyse uvedeny kolega „Jablickar“, ale hlavne nechapu, ze nejaky evidentne zaryty android fanda leze na stranky zabyvajici se Apple tematikou, jen proto, aby tu vyvolaval flame v diskuzi hloupym provokovanim, proboha co z toho ma?

  Dxomark je blbost, iPhone 11 je nejlepší fotomobil na světě. Můj bohužel P30 Pro fotí proti iPhone 11 jako kompakt za 2 litry proti nejlepší zrcadlovce. DX je jen zaplacena trapná firma. Žádný androidi telefon nedokáže ani zdaleka tak dobře fotit.

Vložte vlastní komentář

celý text