Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A co Platforma iOS. A aplikace Apple Wallet? Děkuji za informaci.

  Na základe nutnosti generovať kontrolný obrazec je použitie Wallet nemožné.

  Vy jste nikdy neletěl letadlem? Nikdy jste nepoužil elektronický boarding pass, nahraný do Walletu? Zkuste to. Zjistíte, že se tam pracuje s QR kódy, které umožní průchod kontrolním kioskem letiště.
  Tak mi netvrďte, že pražská příměstská doprava potřebuje bezpečnější systém, než mezinárodní letecká přeprava.
  Fakt appka nemůže provést nákup kupónu a následně jeho export do Walletu?

  Naprosto souhlasím s Jirkou Hlaváčem. Naprostý nesmysl. Nevím proč se firmy pořád jen vymlouvají, proč Wallet nepoužívaji. Buď nechtěji za implementaci utrácet peníze nebo chtějí lidi udržet v aplikaci co nejdéle, aby neodcházeli do jiné (Wallet). Začněte naslouchat zákazníkům!!

  U iOS aplikace PID lítačka vygeneruje QR kód a kontrola proběhne jako dnes u elektronických jízdenek krátkodobých v téže aplikaci optickým načtením z displaye iPhone. U platformy Android navíc půjde využít i NFC čip což bude bezesporu komfortnější a rychlejší.

  Kdyby Apple neomezovat pristup k NFC, tak by to slo i na iOS jako ve 21. stoleti :-(
  Ale pridani QR kodu do Wallet by to celkove dost zjednodusilo, nechapu proc to jde u letenek, napriklad ve Spanelsku bez problemu u dalkovych autobusu, ale v Praze je to zase velky problem, ktery nevyresi ani za 3/4 milionu.

  Uvítal bych něco jako Lítačka i v Brně…

  Tak jako šalinkartu v elektronické formě můžeš již dlouho používat v Brně a dokonce jde používat i s kartou v Apple Wallet jen je teda nutné pro použití přes Apple Wallet zajít na dopravní podnik protože je nutné to u nich navázat přímo na Apple Wallet

  Tohle ostatne jde uz dnes v Praze, jen se musi dojit fyzicky na dopravni podnik a pres bankovni terminal fyzicky nacist apple pay kartu a pak se clovek prokazuje kartou jako pri placeni…

Vložte vlastní komentář

celý text