Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kde jsou ti odbornici co tu propagovali Garmin?
  Treba nam ted vysvetli proc se ty jejich hodinky neprodavaji respektive proc to lidi nechteji.

  Prodávají se samozřejmě i jiné značky a některé i docela dobře. Apple má jen dominantní podíl, což ovšem neznamená že jsou nejlepší, jen se díky základně Apple uživatelů prodávají nejlíp. Garmini jsou super, ale jsou taky ve vyšších verzích sakra drahé, tak je jasný že se nebudou prodávat tak dobře jako AW co stojí hubičku.

  Bjorne, tradicne se delas chytrym, ale cucas si dojmy z prstu. Za hubicku? Mnozi tu breci, jak jsou AW drahe. Nekdrazsi Garmin je za 23tis. Tedy od 10tis jelvnejsi nez nejdtazsi AW. Tak o cem to placas? A proc se diky te tve “zakladne applu” neprodavam nejvic Macy a iPady? Takze zas blbost, chyttaku.

  Adame nejdražší Garminy jsou za 23 000,- ?
  No, rozšiř si obzory. Začni třeba u Garmin MARQ. Jinak nedávno se psalo, že Aplle nebude zveřeňovat své prodeje. A najednou bum, jsme nejlepší. :D Ano, ale ve své třídě, nic víc, nic míň. Už jen to že někdo se snaží srovnávat Apple s Garminem je k pousmání. Každý výrobce cílí na úplně jinou skupinu lidí. Ale jedno se musí nechat. Apple má super marketing. Je umění vnutit lidem, že ohnutý iPad z výroby vlastně není nic špatného.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější