Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No to je zase sračka…

  Náhodou, ztráta sluchu způsobená hlukem (i hlasitou reprodukcí hudby) je reálný problém, který si málokdo uvědomuje. Dříve nebo později pak bude člověk odkázán na sluchadla. A ztráta sluchu je něco, čemu je lepší se vyhnout. To sociální vyloučení, které se s tím pojí, protože člověk se nedokáže už tak dobře zapojit do konverzace, za to opravdu nestojí. A žádné sluchadlo nenahradí zdravý sluch.

  Aha, takže Air Pods Pro jsou sluchadla? Proto stojí 7-8k? Tak to jooo… odkurvit si sluch a rovnou použít jako naslouchátko… *thumbs up*

  Ve které větě jsem specifikoval, že AirPods jsou sluchadla? Nikde.

  To, co se píše v článku o ochraně sluchu, žádná sračka není, ale reálný problém. A pokud existují sluchátka, která dokážou potlačit ruch okolí a aby člověk slyšel hudbu při nižší hlasitosti, tím líp. Hrozí menší pravděpodobnost trvalého poškození sluchu.

  Ten kram od Apple ma nizsi akusticky tlak (kedze su to in-ear sluchadla) a preto setri sluch?? Ak si myslis, ze noise cancelling spociva v nizsom akustickom tlaku (ktory naozaj setri sluchove organy), tak ta sklamem – skus si nastudovat, ako to funguje..

  In-ear sluchadla su daleko nebezpecnejsie pre sluch, pretoze vyvinu vdaka uzavretemu malemu priestoru vonkajsieho zvukovodu vacsi akusticky tlak ako klasicke on-ear.. a nechci vediet tie pecky v  hodnotach dB, ktore si tam mnohi uzivatelia pustaju (aj v Apple earpodoch)!

  Odporucam pozriet vysledky lekarskych vyskumov a nie taketo reklamne sr..cky!

  To se jako teď budeme tvářit, že aktivní potlačení hluku vymyslel Apple či co? :D Nejlépe zmáknout technologii NC má momentálně Sony. Jak se to za ty peníze povedlo Applu se uvidí.

  Sluchátka který potlačují hluku na trhu je spousta. Už jsem vystřídal dvoje AirPods a už si je nekoupím. Apple ma dokonalý marketing, ale tím to končí. Zvuk je průměrný, do ucha nezapadají dobře, stejné funkce mají i třeba Koss za 1500 kč. A podobný typ reklamy o tom že jsou snad i léčivé mi přijde už přes čárou.

  Žádná sluchátka nemají 100% ergonomii pro všechny, to není možné. Není to problém sluchátek, není to problém uživatele, je to fakt.
  Která Koss TWS za 1500,-?

  Souhlas staré Koss Porta hrají pro mě líp (než Aipods 1 a 2), navíc mi Airpody vypadávaly z ucha, tak šly hned z domu. Čínské kopie 1:1 umí více funkcí, než originál Apple, včetně čipu H1 a stojí cca 800Kč.
  Ale tady tyto nové Airpody Pro si koupím, 1. Apple jsem si nějak oblíbil, 2. sluchátka jsou cenově s konkurencí stejná, 3 budu je mít o cca 1000Kč levnější (nové ČR distribuce záruka 24měs.). Jen doufám, že ta byterka v nich vydrží dlouho, protože jsou v podstatě na „jedno použití“ nedají se opravovat a pozáruční servis bude výměnou za nové kusy, a asi pěkně drahé….

  Kúpil som si nové Airpods Pro, doteraz som mal 1. gen airpodov a môžem len súhlasiť s tým, že aktívne potláčanie okolitého hluku Vás nenúti k vyššej hlasitosti pri počúvaní hudby. Určite teraz počúvam na nižšiu hlasitosť ako predtým. Nové slúchadlá sa Applu vydarili, nehovorím že čo sa týka kvality zvuku sú TOP ale zvuk je dynamickejší ako na predošlých airpodoch. Používam ich v hlučnejšom prostredí (vonku, vo vlaku, v práci, beh na páse) a tam je aktívne potláčanie hluku super. A super je, že jednoducho a rýchlo ho môžem aj vypnúť, keď potrebujem vedieť čo sa deje okolo mňa. O cene sa nevyjadrujem, chcel som ich, tak som ich kúpil a neľutujem.

  Dnes jsem je přivezl domů. Jsem nadšen. Mel jsem 1 i 2 generaci Ale tohle je super. Jojo cena není nízká ale bose beats Stojí taky kolem 8k. Jak říkám Max. spokojenost.

Vložte vlastní komentář

celý text