Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Platí to i pro AW5, kupované nedávno? Stály víc, než nová Apple TV, tak by to doufám mělo jet, ne?

  Ne nefunguje. Nebo jak si na AW pustíš Apple Tv ? Nijak :) Jasně v té jejich „akci“ je řečeno, že pri koupi nových produktů jako mac, iphone, ipod, ipad, apple tv. Myslím že toto bylo vše. Ale na hodinky se to určitě nevztahuje.

  Dnes dopo jsem to řešil. Ano, je to jednoduché. Stačil 30 minutový hovor s českou linkou, kdy jsme museli opět vyzkoušet vše, co už jsem zkusil, pak následoval cca 49 minutový hovor s anglickou linkou, kdy jsem dokládal nákup zařízení spolu se S/N, a pak mi vyšší podpora nadiktovala Redeem code. :-) Pravda, je to jednoduché, pokud jste schopní telefonovat anglicky. :-)

  Pane redaktore, je snad logické, nikoliv skvěle, ze při problémech je Apple schopen svůj příslib dodržet a službu jablíčkářům nabídnout. To je jeho povinnost!
  A pro Apple to platí 100nasobne.
  A jak jsem již psal v jiném komentáři, i problém s aktivaci bonusu ve formě 1rocniho užívání zdarma není “porodní bolest”, ale projev amaterismu. A pro Apple by takováto SW záležitost měla být zcela bez chyby!
  I dle mých zkušenosti někteří pracovních Apple support jsou zřejmě nadlidi!

  Ja som kupoval iPhone 8 pred 1 a 1/2 rokom (odvtedy nic) a dnes mi z nicoho nic prisla notifikacia na moznost aktivacie apple TV – tak som to skusil a ide to … ;)

Vložte vlastní komentář

celý text