Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Skvely krok od Adobe, cakali sme rok ale oplatilo sa.
  ADOBE na nom zamakalo a paci sa mi ze moje rozpracovane PSD nijak neutrpeli, na nove prostredie som si zvykol v priebehu hodiny a uz makam na novych fotkach plne na platforme “ipad only” takze som zvedavy kde PS najdem este limity.

  Prvé dojmy… vyskúšal som ale zatiaľ to beriem ako taký lepší reader. Pripúšťam, že niektoré veci jednoducho neviem nájsť a treba si na to zvyknúť ale…

  Smart objekty ani efekty na vrstvách nefungujú. Nemá to menu z ktorého by som vedel editovať vrstvu (flip a podobne). Dokumenty ktoré vytvorím na iPade neuvidím na desktope. Predpokladám, že ešte dnes po keynote (18:00) vyjde update na Desktop Photoshop resp. Creative Cloud Desktop, ktorý toto porieši. Inak to nedáva žiaden zmysel.

  Ahoj, neví prosím někdo zda v tomto programu mohu tvořit různé kartičky k tisku s vektorovym písmem a s obrázky png. ?
  Tvořím v adobe sketch ale chybí mi tam možnost psaní.

  Za mě už nepotřebné. Jsou jiné Levnější varianty pro tablet lépe uzpůsobeny. Ale pro lidi ze zvyku…za ty prachy.

  Asi tak… SOuhlasím naprosto a ve všem s Jirkou. Dnes (v podstatě již dááávno před Adobe) existují pro tablety (iPad) plně výkonné grafické nástroje (například Affinity). Takže za mě přchází Adobe: za prvé – s křížkem po funuse, neboť už byli před několika lety „v tomto směru „předběhnuti“ a za druhé – opět s VÝRAZNĚ dražším produktem, než je už dnes možné na trhu získat. Osobně pracuji s oběma grafickými softwary – jak Adobe (desktop) i Affinity (v desktopové i iPadové verzi) a zatím mne bohužel pro Adobe stále více přesvědčuje Affinity. A to zejména s ohledem na cenu, která je od Adobe opravdu hodně vysoká. Navíc je, jak zde většina funkcí odsekána“ což v Affinity rozhodně není… Ale jak píše Jirka, když je holt někdo zvyklý za stejnou věc platit ty nehorázné peníze navíc, tak proč ne :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.