Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Přesně tak.. taky jsem z apple tv+ jako o aplikaci v iphonu těžce zmaten.. tak nepřehledný a ani nevím kolik vůbec seriálu můžu sledovat. Nabízí mi to pouhých cca 8 seriálu. Myslel jsem , že budu moct sledovat úplně všechny seriály a né jen určitý počet..
  Dále je tu věc kdybych teda měl zato platit 139,- , tak proč i v té nabídce nemohu sledovat filmy zadarmo? Ale musím si je buďto koupit a nebo vypůjčit. Toto mě opravdu mrzí..

  Je těžké soudit takhle brzy, ale krom See mi to nepřijde nijak slavné. A i v See mu ta ujetá královna značně nesedí. Rok zdarma… uvidíme jak se to vyvrbí. Ale prozatím si myslím, že Netflix to jistí.

  Musím s vámi souhlasit.. Je to nepřehledné. A vždy mi trvá než ten seriál najdu. Ale velmi se mi zalíbil seriál ,,See,,.
  Ostatní seriály jako ,,The Morning Show,, a podobně už nejsou tak záživné.

  Taky nějak nechápu na co si každý stěžuje :) Pokud někdo čekal, že mu bude nabídnuta i knihovna v Apple TV a to ještě za tu cenu, tak mi přijde dost naivní. A nejde jen o cenu, ale že bylo jasně dopředu řečeno, že to budou pouze Apple exkluzivity.
  Že v tom Apple TV je npřehledné? To bylo i Arcade a kam se to za ty týdny dostalo :) To stejné je s titulky, třeba u „The morning show“ se vždy horní černý proužek zvětší a změnší a to na základě toho, jestli tam zrovna titulky jsou či nikoliv. Služba je venku třetí den a nevím o žádně streamovací službě, která by při spuštšní měla vše dokonalé. Jasně, je to Apple který dbá na „user experience“ jak je uvedeno v článku, ale na druhou stranu, co že to je Apple? Vstupují pro ně do neznámých vod a určitě bych nedělal předčasné závěry. Pokud se to za X týdnu nezmění, tak pak mohou na řadu přijít nářky.

  Například Netflix je tu jakou dobu, přidal českou lokalizaci a pokud si jí nastavíš, tak jsi omezený na obsahu, jelikož ti to nabízí pouze omezené seriály a filmy.

  Apple věděl, že je zvykem mít přeskakování rekapitulace, ale neudělal to. Ani nabídku následujícího dílu. Nacpali do toho miliardy, ale jako by to dělala banda úplně hloupých amatérů na koleně. Pro to není omluva. A Arcade byla od začátku přehledná.

  S Netflixem je hloupé to porovnávat. Ten má Iv české verzi přes 1000 titulů, tady jen osm. A že jich je v české verzi zatím jen pětina? Je to to nejlepší řešení. Přece tam nebudou mít tituly, ke kterým zatím nemají žádnou formu lokalizace. Po přepnutí na anglický profil je zase vše k dispozici.

  Arcade bylo zpočátku přehledné? Myslíš mít těch 50 titulů pohromadě, které nebyli ani zařazeny do určitých herních stylů? :D To snad nemůžeš myslet vážně.
  Nacpali dotoho miliardy. Ano, ale do té produkce filmů. Nevím co má společného rozpočet s tím jestli ti ta aplikace nabídne přeskočit souhrn na začátku a titluky na konci. To je úplná prkotina, která se dá kdykoliv přidat. To stejné jako jestli tam je 8 titulů a nebo tisíc.
  S netflixem se to dá krásně srovnat, a víš proč? Protože ani Netflix ze začátku nebyl dokonalý, protože to prostě není možné.
  Netflix u nás běží od roku 2016. Po 3 letech je tam teprve česká lokalizace, po 3 letech. Titulky tam má pouhá 1/5 titulů a o dabingu ani nemluvě.

  To jen ty tvoje hodnoty Neflix vs Apple nejdou porovnávat. Ty tu porovnáváš co má služba po 3 letech a ne v den spuštění.

  „A že jich je v české verzi zatím jen pětina? Je to to nejlepší řešení. Přece tam nebudou mít tituly, ke kterým zatím nemají žádnou formu lokalizace. Po přepnutí na anglický profil je zase vše k dispozici.“

  Co je toto za hloupost? Takže pokud to nemá třeba české titulky, tak mě to nebude nabízeno? A to jako proč? Ať je tam nastavená priorita na českou lokalizaci a pak zbytek. Nebo ať si tam zákazník může vybrat jestli tam chce mít zahrnuty všechny tituly a nebo pouze ty s českou lokalizací. Netflix je tu už 21 let, v česku 3 roky a stále nebabízí takovou banální věc jako nechat si vybrat zákazníka?

  Já jako zákazník se mám přepínat z češtiny a do angličtiny jako blbec?

  Miluju tohle obhajování. Ale Apple dotoho dal miliardy a po 3 dnech od spuštení tam nemá to a to.
  Ale netflix je tu 3 roky a lokalizaci přidal až teď, nenabízí mí další světové tituly, aniž bych si to nemusel jak blbeček přepínat. Ale hlavně že nabízí nespočetně krát víc titulů.. wtf už se zamyslete.

  Přijdete mi jak největší paka co si myslí, že to je Apple a bude všechno dokonalý už od začárku. Nebo že Netflix nabízí přeskakování úvodu a titulků a tak je katastrofa, že to už při vydání Apple nemá. Jak kdybych tady kvával, že mi Netflix u všech titulů nenabízí titulky a chce za to ještě víc prachů, než Apple..

  Až s tím Apple nic neudělá ani za měsíc, dva, tak mi tady klidně přijď brečet, jak je to na hovno. Stěžovat si po 3 dnech, tak ti na to mohu říct jen jedno, jsi blb.

  To Petr: Jsi demagog a grafoman.
  1) Ano, Arcade byla maximálně přehledná. Jestli se nepletu, kategorie jsem tam viděl od prvního dne.
  2) Je vidět, že vůbec nerozumíš podnikání. Pokud si u vás na vesnici otevřeš řeznictví a budeš vědět, že soused tam už kilo krásného červeného zadního hovězího prodává už léta za sto pade, tak asi těžko nabídneš horší službu, hnusný šedý maso za pět tisíc kilo. V rozpočtu se samozřejmě počítalo s penězi i na aplikaci. Bagatelizování přeskakování rekapu a skákání na další díl (to tam nakonec je, ale snad asi po minutě běžících titulků, takže nesmysl) ukazuje, že jsi opravdu srandovní. Tvrdit, že je prkotina, že mají jen osm děl, zatímco jinde je počet seriálů a filmů tisíc, ukazuje na naprostý fanatismus a neschopnost vidět realitu bez růžových brýlí.

  4) Netflix nebyl na začátku dokonalý, ale byl to on, kdo přinesl spoustu funkcí, jako přeskakování intra, stahování offline atd. A že má zatím přeloženu pětinu? Lokalizace se připravuje až letošní rok, původně tu vůbec neměla být. Směšný vytahovat tento whataboutism v souvislosti se zbytečnou AppleTV+ službou. Kvůli tomu nezačne dávat smysl, opravdu ne, sorry. ;-)

  A jsi legrační, zdůrazňovat, jak málo má Netflix dabingu, který je naprosto zbytečný a používají ho jen lenoši a ti, co si neváží kvality originálu. Pořád ho má ale o sto procent víc než Apple TV+. :-D

  5) To, že to ty nechápeš, neznamená, že to nemá logiku. Má a velkou. Český Netflix nabízí jen české věci. Pokud chceš všechny, tak si snadno přepneš profil. Klidně jako blbec, jestli to tak cítíš. Ale většina lidí nic jiného než věci s češtinou nechce vidět, dělalo by to bordel. 95 procent Čechů nelokalizované tituly k ničemu nepotřebuje. To není obhajování, jen ty nesmyslně kritizuješ nekritizovatelné.

  6) Nejde o to, že tam nemá po třech dnech to samé jako Netflix. Ale inteligentní člověk by pochopil, že nově nastavovaná služba takového giganta by měla přijít se službami, na které jsou lidé zvyklí a ještě s nějakými dalšími vychytávkami, pokud chce zaujmout a uspět. Ne nemít nic a děl tak směšně málo, že by za to neměla chtít ani korunu.

  Prostě zaslepeně, vyloženě nemocně, obhajuješ Apple, stačilo to napsat jednou větou. Je na palici tvrdit, že si na základní fíčury má člověk počkat několik měsíců. A na přijatelný počet filmů a seriálů jak dlouho? Sto let? Jdi se léčit…

  Já mám Apple rád, Arcade mě baví, ale Apple TV+ se jim vůbec v ničem nepovedla. Je toho málo a nic to neumí.

  1) Ne Arcade neměl kategorie ihned při spuštění, ale až po pár dnech.
  2) Jaký podnikání ty tatare :D Když tě ten obsah nezajíma, tak si za něj neplať a tečka. Mě nezajímá obsah HBO ani Netflixu a taky si ho neplatím. A jestli tam mají 5000 titulů nebo 50 je mi zcela ukradený.
  Řiká ti neco 100 lidí 100 chutí?
  To že ty si otevřeš řeznictví a budeš tam prodávat krásně libové masíčko za 150, tak neznamená, že soused co otevře podnik a bude prodávat prorostlé maso za 200, že si nenajde svoje zákazníky.
  Ano, to že mají 8 seriálu je prkotina, protože vstupují na neznámý trh a to pouze s vlastní tvorbou. Nevšiml jsem si, že by Netflix měl pouze vlastní tituly. Jestli někdo má problém zaplatit 140 Kč za originální obsah je jeho problém. To co je na Netflixu, tak seženu všude jinde.
  4) Je logický, že firma co tu je od 97 a streamuje od 2006 přinese na trh onév věci, než někdo kdo začíná v 2019. Jak nečekané. Ale to že někdo přinese něco na trh, tak neznamená že to bude samozřejmost pro všechny ostatní.

  A nějak nevím proč si ve 4 a 5 bodě sereš do huby. Řekneš „A jsi legrační, zdůrazňovat, jak málo má Netflix dabingu, který je naprosto zbytečný a používají ho jen lenoši a ti, co si neváží kvality originálu. Pořád ho má ale o sto procent víc než Apple TV+. :-D“, ale v dalším bodě píšeš, že většina lidí co má nastavenou českou lokalizaci chce vidět prostě tituly s češtinou :D Vidíš, třeba mé rodiče nezajímají filmy s titulky a chtějí dabing. Možná protože jím není 20, angličtině nerozumějí, ale hlavně si chtějí užít film a věnovat se naplno jemu, namísto čtení titulků.
  5) Asi jsi nic nepochopil. Já jako čech se chci kouknout na tituly s titulky či dabingem a chci aby mi to bylo nabízeno v prvních řadách. Ale nechápu proč se pro tituly co nemají českou lokalizaci musím někam přepínat. Prostě ať tam jsou taky. A jestli v nastavení bude kolonka „Zobrazovat i nelokalizované tituly – Ano/ne“ Je snad to nejmenší pro pohodlí zákazníka.
  6) Inteligentní člověk by pochopil, že gigant v jedné sféře neznamená gigant v ostatních sférách. Že je Apple gigant na poli elektroniky, tak neznamená, že bude gigant ve vyrábění lodí, když se dotoho vrhne. Prostě je to nováček jako kdyby jsi začal něco podobného dělat ty. Jenomže oni na to mají rozpočet a ty ne. Ale furt to nejsou giganti v té sféře.
  Až tady ta služba bude měsíce nebo roky a nebude tam mít nic navíc, minimum titulů a nebude to splňovat ani základní potřeby spotřebitele, tak si třeba stěžuj.
  Pro tvou informaci, tak Netflix začal dělat vlastní tvorbu, až od roku 2015, nepočítám li dokumenty které jsou od 2012.
  Dalé tě vzdělám. Netflix v roce 1997 nabízel za 16$ měsíčně možnost vypůjčení si 4 DVD.
  Když začali streamovat, tak ty jsi platil podle počtu shlédnutých hodin. Takže jsi platil třeba 18$ měsíčně, aby jsi se mohl kouknout na 18 hodin streamu.
  Až v roce 2007 jsi za 9$ měsíčně mohl shlédnout neomezené množství, ale třeba za 5$ měsíčně si mohl shlédnout pouze 2 hodiny streamu za měsíc.
  A poslední informace. V roce 2008 tam bylo 90 000 titulů. Takže po 11 letech působení na trhu jsi tam měl 90 000 titulů a ze začátku si platit takový nesmyslný prachy za nic. Jen ať si srovnáš v hlavě kdo za něco chtěl nebo chce nesmyslný prachy :)

  Třeba ti v té malé hlavičce dojde, že udělat vlastní titul není otázka týdne. Jako si koupit práva a nahrát ho na servery. Ale třeba časem pochopíš, že Apple nechce být jednou z dalších firem, která tu bude nabízet stejný obsah jako někdo jiný.

  A za poslední ostavec promiň :D
  No ale tímto to ukončím. Prostě každý má představu jinou. Mě nezaujal Netflix, HBO GO ani AP TV+. Nemít to v rámci studnetského AM zdarma, tak si to neplatím. Ale to spíše, že mi to nepřijde adekvátní cena vůči strávenému času, myšleno všechny platformy.
  Proste je to začátek., dejte tomu čas a až pak tohle hodnoťte. Nelze to porovnávat s firmami, které na tomto trhu jsou roky.
  S pánem bohem xd

  To bychom se hádali do nekonečna. Započal jsi to ty s tím, že nechápeš, co si kdo stěžuje, navíc za takovou cenu. Snažil jsem se ti ukázat, že v porovnání s ostatními službami je to nesmyslné a předražené. Pokud to někomu bude vyhovovat, budiž. Ale porovnání je logický. Právě že jsou tu ostatní už roky a Apple se vždy chlubil, že sice nechodí s věcmi jako první, ale když je přinese, tak je má dotažený k dokonalosti, tak se dalo čekat, že v něčem tahle služba bude lepší. Obsahem je průměrná, provedením taky. A to píšu jako člověk, který si ji stejně jako další služby bude platit, takže nejsem hater plácal, co jen všechno kritizuje. Jen to mělo být mnohonásobně lepší.
  Mmch, to co najdeš na Netflixu, nenajdeš všude. Má velkou řadu svých vlastních exkluzivních věcí. Atd. atd. Ale fakt končím, nemá cenu si tady dál poměřovat mužství.

  No po 3 dnech myslím, že lidé hodnotit mohou dostatečně, když si někdo dovolí nabízet 8 titulů u něčeho, co dělá roky a chvástá všechny dokonalým obsahem. A podle všeho ta firma má vše dostatečně otestované, dokonalé! Tady to opravdu dokonalé není a nechápu kde se zase stala chyba. A ještě tady někoho označ za blba ty pa…be!

  No a kdyby byl obsah špatnej, ale aplikace přehledná, tak tady je článek přesně o tom jak Apple zvladnul stránku SW, ale obsahově je to bída a že obsah je přece to nejdůležitější.

  Taky se připojuji..

  Vzhledem k ukončenému streamování online obsahu zdarma, teď vzniká velký problém, který ani Apple TV+ nenahradí. Ke kvalitní titulům se prostě nedostaneme, rozhodně né pohodlně..

  Apple TV+ mám naštěstí zdarma, protože jinak bych za ní neplatil. Seriály SEE, The Morning Show.., nejsou špatné, pořád jsem čekal ale mnohem víc, třeba SEE měl být epický jako Hra o Trůny.., no troufám si nesouhlasit.

  A jak psal autor článku, zaplatil bych klidně 500Kč měsíčně, ale ať je v tom vše, všechny filmy, celý obsah Apple TV.

  Někdo tady psal, že Netflix to jistí..Netflix mám a platím za něj 350Kč (4K) a poslední dobou je to tedy odpad, nízkorozpočtové seriály, absolutní nesmysly.

  HBO jsem zrušil, nic nového tam nebylo.

  Uvidíme co Disney.

  Já si myslím, že Disney by to mohl mít slušné, už jen proto, že bude lákat na věci z Marvelu a Star Wars, a že toho má přijít hodně…

  Jo, na jeden měsíc, zhlédnout to a odhlásit. Viděl jsem 3h trvající video se vším, co tam na startu Disney+ bude mít. A drtivá většina je noname škvára Takový hloupý dětský hraný filmy, který ani v USA nikdo nezná. Zajímavých bude max deset dvacet titulů z celé nabídky, pokud tedy nemáte psychopatické děti, které musí u televize trávit veškerý volný čas.

  To reaguješ na uzavření stránky pro sprosté zloděje? :-D

  Netfix je boží. Odpad tam je taky, ale je nesmysl to vztahovat na celou nabídku. I tak mám My list plný. Spousta seriálů ke příjemné překvapení.

  ….Proč když skončím jeden díl seriálu a automaticky pokračuji v sledování dalšího, musím nejprve 3 minuty sledovat to, co jsem viděl v epizodě, jenž skončila před pár vteřinami? ..mne to ukáže na začiatku -PRESKOČIŤ ÚVOD….

  Jestli to nebude tim, ze ted pri startu tam sou tri dily po sobe ale pak to bude vychazet treba za tyden a je dobre si pripomenout co se predtim stalo?

  Ale proč to proboha nejde přeskočit? V dnešní době nenabízet tuhle feature, kterou by naprogramovali za dvacet sekund, to ukazuje na neschopnost týmu, který to připravoval.

  A to vás nenapadlo, že když už dávno existují služby, které to přetočení nabízejí stisknutím jednoho tlačítka, že to zákonitě uživatel očekává i zde? Vylepšenou službu? Ne horší?

  Ak by apple spristupnil filmy a serialy ktore sa zial teraz daju len odbjednat/pozicat, tak pokori kludne aj netflix… nechapem zmysel tohto ale asi to nieje take jednoduche… ja som to apple tv+ ani neskusal nič ma tam nezaujima, no z filmoteky by som si vedel vybrat a nemam by som problem zaplatit aj 10 eur mesacne… pre mna je toto fail roka čo sa tyka apple… tento rok je stratovy a dalsi rok pochybujem ze vlastnou tvorbou budu zrovna excelovat… nuž budu si to musiet este premysliet…

  jde o to, ze by ste musel platit mnohokrat vic kvuli autorskym pravum.. u hudby je to neco jineho, protoze se na tom podili jen par lidi.. u filmu je to proste mnohem drazsi.. nebo by tam zacali cpat reklamy.. jestli se nepletu, netflix ma taky pouze svoje serialiy a filmy ve sve sluzbe ne? a podivejte se kolik tam toho meli kdyz zacali.. nebyla vubec zadna podpora cestiny, ani titulkova a titulu bylo taky par.. tak si uz prestante porad na neco stezovat.. pokud se vam neco nelibi, nikdo vam nebrani rozjet si vlastni bussiness a  delat ho lip nez stavacici hraci..

  Netflix má velkou řadu seriálů a filmů externích studií. Stále je to většina proti jejich vlastní produkci. Když začínal v ČR, měl s češtinou mnohem více titulů než osm.

  „netflix ma taky pouze svoje serialiy a filmy“ nie netflix nema len vlastnu tvorbu… a toto je diskusia takze sa budem vyjadrovat ako len chcem

  Páni. Netflix který funguje od roku 1997, streamuje od roku 2007, od roku 2012 je v Evropě a od 2016 je v Česku, měl větší nabídku. Kdo by řekl že firma, která působí jako streamovací platforma od roku 2007 bude mít více titulů, než někdo kdo je na trhu 3 dny.

  @David S: Když mám být přesný, tak jsou to dokumenty od roku 2012 a jiný žánr, až od roku 2015.

  Ale mě přijde že každý nesmyslně brečí :D Netflix taky nezačínal celosvětově, ale pouze v Americe. Až po X letech se dostal i do Evropy a pak k nám.
  Kdyby Apple nezahrnul česko, tak lidi brečí že tam není česko. Když tam česko je a dokonce ihned s titulky, tak lidé brečí že tam je málo tvorby.
  A říct „když Netflix přišel k nám, tak měl více titulů, než osm.
  A já stále řikám. Páni, firma která je na trhu od roku 1997 a má streamovací platformu od roku 2007 měla v roce 2016 na našem trhu více titulů, než firma která vstupila na trh 3 dny zpět.
  A i kdyby to bylo myšleno, že počet filmů s titulkami byl větší než osm. Tak je taky logické, že v knihovně o tisících titulech je větší šance, že bude více titulů s českými titulky než tam, kde vyjde 8 titulů. Ale kdyby se to převedlo na %, tak Apple jasně vede. Můžete být vůbec rádi, že zaprděná Česká Republika má nějaky titulky u začínající služby a ještě u Applu.

  Asi nechápeš, že není rok 2006 nebo 2015. Nedělej tady z Apple bůh ví co, všem je úplně jasné, že to zase posral. Kolik měl titulu Amazon Prime Video když vstoupil na trh? 8?

  @Petr Jak že kdyby se to převedlo na procenta, Apple jasně vede? V přepočtu prohrává na celé čáře. Ale samozřejmě záleží na tom, jak si nastavíš vstupní data, aby ti to vycházelo.

  Se stydíš za svoje jméno? :D Nechápu jaký v tomto je rozdíl jestli je rok 2006 nebo 2019, když se bavím o tom, že ani spuštění Netflixu nebylo dokonalé a jak dlouho jim trvalo, než se dostali do stavu v jakém jsou teď. A že to Apple posral? Já nijak nevidím co posral. Že pár indviduí neumí číst a čekali celou knihovnu Appe TV? Nebo že to není zcela dokonale vyladěné? Nebo mi teda řekni co posral. Účtujou si za exkluzivitu 140 Kč. Já chápu že pro tebe je těžké se měsíčně vzdát jednoho obědu, ale pokud tě to tak finančně trápí nebo ti to nebabízí to co chceš, tak si to prostě nekupuj.
  A sděl mi kolik jich měl Amazon prime video? Přeci si to nebudu hledat, kdy tu mám odborníka jako ty :) Jen dodám, že od roku 2016, což bylo spuštení u nás, tak je tam přibližně 40 titulů s dabingem/titulky. Což je za 3 roky vážně něco :) Tak mi sděl informace, které nevím a to počet titulů v den spuštění v roce 2006 ve světě a pak 2016 u nás. Děkuji

  Miluju kometare typu:”kdyz Apple neco vyda, tak to ma dokonale” 😂😂😂 ale toto je opravdu propadak. Uz aby tu byl Disney+. Prozatim si vystacim s Netflixem 🤷‍♂️

  Apple má s filmy problémy už od začátku. Chybějící titulky, vadné titulky, chybějící písmena. Někdy mi film nelze spustit online, musím ho stáhnout. Chaotické řazení koupených filmů do kategorií, které se v čase mění atd. Několikrát jsem kvalitu reklamoval a vždy si ze mě udělali beta testera. Apple služby neumí. Takže doporučuji se tím vůbec nezabývat, zbytečně ztrácet nervy a využívat konkurenci.

  To asi není až tak vína Applu jako vydavatelů. Ale štve mě, že když jsem chtěl něco opravit, nabízeli mi jen vrácení peněz, že s připomínkami mám jít za poskytovatelem obsahu. To je drzost, člověk platí Applu, nezajímá ho dodavatel. A to většinou vůbec neodpovídají a nereagují. A když už výjimečně ano a něco slíbí, nikdy to nedodrží.

  Je úplně urážlivé, že za osm neúplných věcí chce Apple vůbec něco platit. Spousta nekvalitních hloupých žurnalistů sice napíše, že je nyní nejlevnější, ale už zapomenou uvést, že mají mizerný počet obsahu. V přepočtu to vychází tak, že když vezmu jen počeštěné tituly na Netflixu, tak ten je šedesátkrát levnější. V USA bude třeba pětsetkrát.

  Jasně, část z těch věcí je škvár, ale i tak vyhrává na celé čáře. Apple TV+ je totiž druhý extrém. Měli to dát všem na tři roky zadarmo, pak by to bylo ok, takhle je to předražené jako sviňa.

  A každý to fakt zadarmo nemá, každý si na podzim nekoupil nový iPhone. Já těsně před zářijovou orientaci prezentací iPad Pro a Apple TV 4K 64 GB. Ale co, zaplatím si to na rok, ty seriály mě i tak dost zaujaly.

  Tady zase někdo brečí nad hovadinama. Mě to přijde dost přehledné a nic nehledám alespoň na ATV nebo iPadu.
  SEE mě rozhodně zaujal více než první díly HOT i když tam jsou momenty, který bych scénáristka hodil na hlavu. Další dva seriály taky nejsou špatný. Uvidíme. Obsah je zatím opravdu chudý, ale start není zlý. Jen Škoda, že s TV nepočítalo dříve a nenechal jim Jobs Pixar. Dnes mohli být už na špici.

  No tak by tam teď bylo o 20 filmů víc. To je ta výhra? K čemu? Každý už je všechny viděl X krát.

  Je zcela evidentní, že Apple od počátku neměl v úmyslu kopírovat postup Netflixu ani HBO.

  Bohužel si všichni mysleli, že ano.

  Jejich smůla.

  No nevím, ale od doby kdy Jobs pustil Pixar uběhlo dost let takže titulů by bylo mnohem víc. Netflix v té době snad ještě ani nefungoval nebo začínal. Pixar by byl v té době super lákadlo. Ale to je fuk i tak je to zatím myslím dobrý začátek.

  Spis zklamání a le vic me vadi ze u koupeného filmu se často stavu ze nelze přehrát online.V patek jsem Problem tesil s podporou apple a často jsem dostal rohzdikne vysvětlení.Napriklad ze film ve 4k nelze přehrát na ntb az po kalibraci sispleje a nakonec i resetován nv ram.Vy\zkousel jsem 4 filmy ve 4k on-line odehrát sel jen jeden.Pry ze se to nahlásí k nápravě.Osobne si myslím ze o tom vedeni v i ale kašle na to.Ono je to celkem draha zkušenost.Reklamovat to mohu 1,2 x a pak budu Applem označit za podvodníka a peníze nevrátí.

  Za me teda super.. jelikoz rikali, ze tam budou pouze vlastni dila, tak nechapu jak muzete byt prekvapen, ze tam neni cela apple tv knihovna.. zacal sem vcera koukat na For All mankind a Morning show a oba super..

  Vážený pane, já nejsem překvapen, nerozumím tomu, jak můžete komentovat něco, co jste zřejmě nečetl… já jsem uvedl, že jsou překvapeni někteří naši čtenáři… prosím zkuste číst pozorněji.

  Roman má v článku pravdu. Měli na to dát odkaz v menu a udělat samostatnou stránku. Opravdu všude možně se lidé diví, proč nemají ty filmy zdarma. Každý není „imrvére“ na LSA a nesjíždí všechny zprávy o Applu. Jak je Apple známý jednoduchostí svého prostředí, v kterém se vyzná i blb, tentokrát se jim to vůbec nepovedlo. Ani vytvořit, ani vykomunikovat.

  Vždyť je tam samostatná ikona ATV+ , sekce sledovat už nyní a co se připravuje. Fakt nevím co měli ještě zpřehlednit. A potom, že jsou amíci tupý.

  Tak se podívej třeba na Apple TV do té aplikace, ikony seriálů z ATV+ zamíchané mezi filmy k půjčení či zakoupení, a to hned několikrát. Strašný bordel. Měli to jasně oddělit.

  Víte co nechápu já? Že někdo kdo tu odsuzuje lidi, že marní čas koukáním na americké blbosti, tak tu sám marní čas psaním takového hovna.

  Máte na mysli sebe? Může vám být úplně ukradený co kdo dělá ve svém volném čase. Jestli sedí 10 hodin u seriálu a nebo 1 hodinu. Mě taky nezajímá, že jezdíte za zábavou a neptám se co vám to dává. Své nízké IQ jste ukázal vy, když nechápete, že každý rád tráví svůj čas jinak..

  Lada: On má možná ochablý charakter, to nevím, ale tu určitě máš ochablý to svoje šidítko mezi nohama a i mozek. Jen mimořádně nevyvinutý primitiv se může pohoršovat nad ostatními, co dělají ve svém volném čase a sám svůj volný čas prznit pohoršováním se nad ostatními v diskusích.

  Petře, již charakterem svých komentářu jsi se totálně odrovnal od objektivity, takže jakákoliv recenze ostatních komentářů z tvého pera je fake!! Bohužel.
  Navíc, tvrdit(Apple) o něčem, ze je to free a následně chtít i  min. poplatek, to udělá jen amatér, mamonar, a Apple. Je to zneužití pozice poskytovatele služby vůči uživateli služby.
  Apple je znám jako inovativní spol.(viz ekosystém apod.) Tzn., ze jakákoliv komparace s jinými službami je sice irelevantní, nicmene výpovědní hodnota služby ATV je nula, ikdyz byla tzv. spuštěna včera. Apple si nemohl a nemůže dovolit amaterismus, bohužel, opak je pravdou. Nejen u této služby. Zjisti si info napr. o absenci schopnosti Applu ověřovat appls. zveřejňované v AS apod. To jsou zásadní problémy, které hází Apple do totozneho pytle se Samsungem, Huawei apod., a to již delší dobu.
  A soudě dle četnosti komentářů ATV jde pro Apple dle slov CEO o dosti zásadní segment, u kterého si nesmí dovolit takový gigant s takovou bonitou žádné selhání!!!
  Chapu te, ale přestože chceš po jiných objektivitu(Láďa a další), sám ji nedisponujes!!!

  Já jsem spokojen. Mám to na rok zdarma, pak se uvidí, jak dlouho to bude Apple podporovat, protože nějaký ten Apple krám se domů kupuje každý rok. Těch 8 seriálů na start mi docela vyhovuje, nečumíme na bednu každou možnou chvíli, když to vezmu pragmaticky na průměr co den to jeden díl něčeho, tak máme na měsíc vystaráno a pak se uvidí, každý měsíc má přibýt nějaká nová série. A pořád nic neplatím. Kvalita produkce mi přijde výtečná, jsou to všechno hodně dobře zpracovaná témata, příběhy, obzvláště SEE je mimořádně těžké téma na dobré zfilmování. A ruku na srdce, ty dvě dámy v Morning Show předvádějí svůj životní výkon. Takže se s obecnou kritikou vůbec neztotožňuji. Na start úplně nové věci, …… s originálním přístupem …. dost dobrý.

  Ne každý si pořád něco kupuje od Applu. Seriály nejsou špatné, ale osm věcí je fakt málo. Z toho minimálně tři dětské seriály a jeden dokument. S tím měsíc člověk nevystačí, ani kdyby byl málo náročný.
  Za mě JA jen potvrdila, jak špatná je herečka, přestárlý diblík. Ale ok, v tom názoru budu zjevně osamocený.

  Nevim, ta doba kdy apple aplikace byly logicke a uzivatelsky prijemne je asi pryc… Apple ani nepochopil rozdil mezi audiobook a book. Tim jak rozvrtal itunes na 3 aplikace, tak audiobook se snazi mit nahrany pouze na lokalnim disku v books. Nestastna snaha sjednotit ipados, macos …

  Jak není vina Applu? Apple nabízí, applu platím. Mají to mít zkontrolované. To mě u iPhonu pošlou k dodavateli kamsi do Číny? Peníze vždy vrátily, ale musel jsem jim přesně ukázat co je špatně, což mi zabralo dost času. Navíc ta podpora ani neví, že print screen z jejich přehráváče nebyl možný, takže hezky vyfotit z monitoru. Ano. Arogance a drzost, přesně jako u jejich reklamací obecně. Výsledek z toho nebyl samozřejmě nikdy žádný mimo toho, že u jednoho filmu cz titulky kvůli mé reklamaci odstranili úplně (já si ale koupil film s tit.). A pokud se podívám na Apple Music, tak tam to taky žádná sláva není. Např. alba se náhodně rozdělují do dvou (stejný interpret, zobrazení podle alb) a pomáhá jen nové stažení. Apple se chce orientovat na služby, zvládá ale tak orientaci úplně jinam a v jiném smyslu. Ať se radši držej hardwaru..

  Davide S, uživatel Film. štáb … dle smajliku svůj komentář myslel vtipné, humorné, nikoliv negativně jako ty.
  Je třeba rozlišovat a tím zabránit nedorozuměním.
  Podobne to platí i pro Petra v tomto fóru. Lada projevila svůj názor a Petr ji temer knokautoval. Nejspíše nějaký psych. problém.

  Pepe pletes tady pojmy. Jsem objektivni, netvrdim ze tv plus je dokonaly. Ale vsichni ostatni cekaji tu dokonalost a seovnavaji to s platformami co jsou tu roky a to obhajuju.

  To stejny s ladou. Projevil nazor? Jaky? Co je mu dotoho co delame ve volnym case, ze nas za to odsuzuje? Psychicky problem mas asi ty, jestli ti tohle prijde v poradku. Jako kdybych ja na tebe utocil “To nemas co na praci, ze se musis zabivat komentari ostatnich? Kdybys ten cas radeji vyuzil na nejakou zabavu”. Uplne zcestny a nesmyslne utocny komentar. A presne tak to lada podal.

  Hloupy velmi hloupy.
  Precti si jak reagoval Pepe1 ve 3:20 na tve plky. Pod tento komentar se rada podepisi, mluvi za vse!!!

  Číst umím a klidně se podepiš za co chceš, ale píše nesmysly :)
  Problémy nebo neschopnost ověřovat aplikace? Je to neschopnost Applu, že nedokáže vyhovět v rychlosti jako dříve a nebo vývojářů, že to nechávají na poslední chvíli? Já si myslím, že Catalina byla v betě dost dlouho, aby se na to vývojáři připravili dost dopředu.
  I tak by mě zajímal ten důvěryhodný zdroj, odkud čerpáš, když to podáváš stylem, že čekáš týdny na schválení, protože jsi byl zhýčkaný, že to během 2h máš hotové :)
  „Navíc, tvrdit(Apple) o něčem, ze je to free a následně chtít i  min. poplatek, to udělá jen amatér, mamonar, a Apple. Je to zneužití pozice poskytovatele služby vůči uživateli služby.“ By mě zajímalo o čem je řeč. Co Apple tvrdil, že bude zdarma a teď za to chce poplatek?
  Nejvíc mi přijde vtipná část, že Apple je inovativní a nemůže si dovolit amaterismus –> dělat chyby. Proč z Applu děláš něco co není. Proč z nich děláš dokonalou firmu, která nikdy neměla a nemůže si dovolit udělat nějakou chybu. To že ty o něčem máš naivní představu je pouze tvůj problém. Nevím proč by najednou Apple měl být něco víc, než Samsung, Netflix nebo jiná firma.
  Ale když mluvíš o amaterismu, tak co je na té službě amatérského? Běží ti ta služba, funguje ti? Ano funguje.
  Je pro tebe nepřehledná? No pro dalších X lidí je přehledná.
  Chybí ti tam nějaké prvky co mají jiné streamovací platformy? Pokud ano, proč to znamená že to je amaterismus ze strany Applu? Nebo co je na té službě amatérského?

  Ale neobjektivní mi přijdeš ty :) Chytáš se každý ptákoviny na internetu. Děláš z Applu bůh ví co. Očekáváš bezchybnost, jako kdyby Apple byl nějaká modla, a to pro ně na nové platformě. Kdyby Apple dělal přešlapy na poli spotřební elektroniky, tak si tady mluv o amaterismu.
  Podle tvojí logiky kdyby firmy typu Google, Apple, Amazon se dali do výroby třeba letadel, praček nebo čehokoliv jiného, než nabízí. Tak to automaticky má znamenat, že díky rozpočtům mají být lepší, než značky co jsou na trhu desítky let, směšné. A že nejsem objektivní? Heh, za celou dobu jsem neřekl, že je Apple dokonalý nebo bezchybný. Nikdy jsem neřekl, že Apple je lepší, než Netflix, Samsung nebo někdo jiný. Pouze jsem tvrdil, že každý očekává dokonalost už od začátku, ale žádná firma ti nikdy nenabídne dokonalost v novém poli působnosti. Ale to je potřeba umět číst a nedomýšlet si :)

  @Prpe1: To je blbost. Vyznění toho komentáře je jasné, i kdyby tam dal těch smajlíků další tucet. Bylo to zesměšňující, negativní, nic vtipného tam nebylo. Zkrátka jsi to moc nepobral, ale nevadí.

  Na televizi Samsung z roku 2018 mam nainstalovanou aplikaci Apple TV+ a kdyz jsem koukal na See a pustil druhy dil tak hned na zacatku druheho dilu byl vpravo dole ramecek „preskocit intro“. Apple tv nemam tak nemohu srovnat ale v aplikaci na tv tuto fci mam.

  To vyplakávanie nad posúvaním titulkov z dola hore, keď sa môžu s niečim prekryť je úplne scestné, lebo takto isto to funguje na Netflixe a mam pocit že aj na HBOgo (ale tu si nie som na 100% istý)

  Scestný jsi ty. Titulky skáčou nahoru i v případě, že dole vůbec nic není. Vím, že to dělají i jiné služby, například když dole běží úvodní titulky, ale tady je to kdekoli během seriálu, dost nesmyslný.

  David S, Petr a jim podobní!
  Jejich EQ je tak nízké, ze jej není možno vubec nalézt!!
  Pro tyto typy lidi pro jistotu opakuji – EQ!!!!
  Doporučuji před reakci si řádně prostudovat prisl. problematiku.

  My máme HBO GO i Netflix, ale furt nám některý seriály chybí. Tak nějak jsem doufala, ze třeba apple tu mezeru vyplní, ale bohužel ne. Velice mě to zklamalo.

  Tak já jsem nyní předplatil Netflix (4K). Obsahu je tam mrtě. Voyo jsem rovnou vymáznul (sračka), Skylink Live TV (instalace katastrofa) a obsah v SD, něco v HD (sračka). Google play (další sračka). Apple TV jsem si myslel, že za předplatné bude vše zdarma…ano hovno, pár přiblblých seriálů a pár starých filmů….(pche, taky další sračka). HBO GO (uvažuji nad koupí předplatného k tomu Netflixu). Je tam strašně moc obsahu, jediný neduh je ten, že kvalita není ve 4K, ale na OLED TV i ten jejich obsah vypadá slušně, navíc všechno je skoro počeštěno. No a na zakoupení nebo zapůjčení nejnovějších filmů, používám aplikaci Rakuten TV. Jsem hodně zvědav na toho Disneyho+

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.