Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je možné v rámci předplatného Apple tv+ také sledovat ostatní filmy, nebo pouze seriály z produkce Apple?

  děkuji

  Proč jsou lidé líný si otevřít google a napsat to tam? Nebo si alespoň otevřít těch pár článku z dneška ohledně Apple TV+, zavítat do sekce komentářů a pročíst si to tam, jestli už se náhodou někdo neptal?
  Ne nedají. Jedná se pouze o Apple exkluzivity.

  Tady to mám hned, když mu někdo odpoví:-)) A odpověděl, tak proč ten stresový výlev?? :-))

  Proč? Protože jsem to již psal u jiného dnešního příspěvku ohledně Apple TV :) Nikoho nebaví se 50x opakovat kvůli neschopnosti ostatních lidí :) A než čekat, až mu někdo odpoví, tak kdyby to dal do googlu, tak tam napíše méně slov, neotravuje lidi tady jeho leností a dotazem, a dostal by se k té odpovědi rychleji, když už se tu někdo ohání rychlostí odpovědi :)

  11 filmov/serialov a platit 5 eur mesacne wau :D :D :D Apple dáva, tiež som čakal že spustia aj celu pozicovnu filmov, no toto sa asi troška preratali :D

  Jak píšeš, předpokládal jsem to samé, že si vypůjčím, co chci za dané předplatné. Tak jako HBO. Exkluzivní obsah Jablka je mi k hov–.

  Já se zeptám na jednu věc, může mi to někdo potvrdit kdo už tu službu má? Mám Apple TV HD – když si to spustím přes to, předpokládám, že seriály jsou v 4K kvalitě, ale Apple TV HD to degraduje na HD kvalitu a proto je lepší si stáhnout přímo appku do Android TV od Applu, kde by to mělo být ve 4K nebo se pletu? Díky za odpověď.

  Dobrý den,

  Jak to nakonec dopadlo s možností zakoupení studentského předplatné  music +  tv+? Kde lze k tomuto dojít a aktivovat?

  Děkuji za informace.

  Od toho přeci diskuse jsou. Fascinuje mě, že radši trávíte energii nad psaním takového příspěvku, než nad odpovědí. Pokud vám dotaz přijde banální, tak prostě nereagujte.

  Ano od toho komentáře jsou. Aby se každý jak blbec v každém příspěvku neptal na stejnou věc, tak odpovíš jednou a očekáváš, že lidé mají tolik rozumu si ty komentáře alespoň přečíst, a neptat se na věc na kterou se ptalo dalších 30 lidí před ním. Mě fascinuje, že raději strávíte čas a energii psaním komentáře na místo pročtení si dřívějších komentářů. Ale proč byste si dával tu práci, že? Lenost dnešní doby nezná meze.
  Dotaz mi banální nepřijde. V dnešní dezinformační době je zcela směrodatný. Ale pokud na ten dotaz je odpovězeno v několika komentářích před vámi, tak to mi už hloupé přijde. A nebavím se tady o komentářích staré týdny, ale aktuální z dnešního rána.
  A ano, rád budu trávit energii psaním takového příspěvku. Třeba se někomu rozsvítí v tý jeho hlavě a bude trošku samostatný.

  …nebude, lidé jsou tak pohodlní a otupělí, že raději budou psát 20 komentářů, než by to napsali jednou do vyhledávače. Máte ve všem 100% pravdu.

  Petre, to jako vazne? Fakt na ten jeho komentář splodis takový salodlouhy clanek? Přesně potrefená husa se ozvala :D celek ten text jsem jen přečetl očima, to se nedá cist..
  Předpokladem, ze schválně to nebylo.

  JInak zase zdravim:)

  Achjo: Ano vážně, nemám problém mu napsat na to sloh. Kdyby se zeptal na něco co tu ještě nebylo řečeno, tak nemám problém odpovědět normálně a informačně. A jestli je líný nebo neumí anglicky by mi bylo jedno. Ale pokud jsem to již psal v komentářích a on je prostě neschopný si je přečíst, a ani jich tam nejsou desítky jako jinde, a raději se zeptá jako dalších 20 lidí před ním, tak milý nebudu.

  Ja reagoval na Miru, kterej napsal, ze nechape, kdyz nekdo venuje energii nad psanim banalniho prispevku a ty mu pak skoro na deset stranek vysvetlujes, proc lidi tolik energie venuji.. pricemz pri tom vydas te energie sam za 10 uzivatelu 🤦‍♂️😄 Uz se chapeme? Stiha vase IQ souvislosti?

  Tak zmínil jsi tam mé jméno, tak jsem ze slušnosti odepsal :) Pak jsem už jenom odůvodnil kdy mi takový dotazy vadí, jako podal Míra, a kdy mi nevadí :D
  Ohledně té energie to bylo myšleno tak, že on kdyby napsal polovinu slov do googlu, tak by tu odpověď dostal rychleji, vynaložil méně energie a neotravoval by ostatní lidi, kteří na něho pak „musí“ reagovat, aby se milí Míra něco dozvěděl :) :D

  Apple TV+ mi funguje, aniž bych zvolil jakoukoliv možnost předplatného (nemám ani uvedeno v Předplatných v nastavení). Ne že bych si stěžoval, ale neví někdo, co s tím?

Vložte vlastní komentář

celý text