Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Otázka proč ? Za mě přijde méně přehledné

  Za mě třeba to, že používám sice macOS, ale zároveň Androida, Linux a v práci i Windows. Se Spotify používám napříč platformami stejnou službu.
  Pokud bych si mohl dovolit komfort jedné platformy, volil bych nativnější.

  Apple Music má i webovou stránku, kterou můžeš používat na čemkoli, aplikaci v Google Play atd.

  Nejvíc mi přijde trapné když někdo má  a používá Spotify, Však je známe že Apple Music má více skladeb nem Spot. Za mě si platím M. A jsem nejvíce spokojen.

  Richarde, mám iPhone a Macbook a na obojím používám Spotify. K čemu mi je, že na Apple Music je víc písniček, když mi na Spotify žádná nechybí? Navíc Spotify má skvěle poskládané playlisty a mnohem lépe se ti tam hledá nová hudba. Za mě tedy jednoznačně Spotify.

  Richard: Proč je trapné když má někdo Apple a používá Spotify? Já mám několik zařízení od Apple a používám Tidal, především teda na iMacu, protože AM ani Spotify mně nenabídnou takovou kvalitu.

  Spotify je uzivatelsky prijemnejsi, ma lepsi algorytmy na shodu se stavajici knihovnou a stylem, ktery Te bavi, AM jsem zkousel nekolikrat a chtel jim to podporit, ale ani zdaleka jsem nemel tu stejnou nebo lepsi zkusenost💫

  Tak vzhledem k faktu, že AM je zásadním způsobem vyhraněn především pro Apple produkty, které mají tržní podíl na hranici 10%, je vlastně paradox, že mladá služba AM má už polovinu z toho, co celosvětové a starší Spotify. Aneb onen úhel pohledu.

  Vždyť AM je i pro Android, Windows a na webu… Spotify má samozřejmě víc platforem, které podporuje, ale za mě je lepší hlavně v doporučování skladeb, sdílení a je daleko přizpůsobitelnější (např. nemá 2 kvality hudby, ale několik)… Apple Music je fajn, ale Spotify má navrch.

  Jak nekdo muze rict, ze spotify ma lepsi algortymy, kdyz AM zadny nema? 🤣 Je jasny, ze ti spotify s algorytmem nabidne vice tve momentalne poslouchane hudby, kdyz v AM to delaji kuratori..

Vložte vlastní komentář

celý text