Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Trošku si myslím, že pan autor žije v jiném světě. Když by Apple začal diktovat ještě tohle, tak by se na něj brzo vývojáři vykašlali a to si nemůže dovolit ani Apple. Existuje spousta populárních aplikací, které nedávájí na iPadu smysl. Tím, že by je Apple začal vyžadovat, by Apple docílil jen toho, že by ty appky nebyly kvalitní, protože by měly iPad appku jen proto aby jí měly, ne proto aby byla kvalitní.

  Absence kalkulačky je opravdu trochu absurdní. Ano, dá se snadno stáhnout, ale – proboha, vždyť to je snad to nejmenší, co by jakékoli výpočetní zařízení mělo defaultně umět.

  100% souhlas ve vsem:) nutno ale rict, ze podobne to mam i s Apple TV, kde musim v 80% pripadu pouzivat Airplay prave z iPadu do krabicky – neexistujici nebo polofunkcni aplikace napr. Skylinku, UPC, O2 nebo i blbe Televize Seznam. Je to celkove skoda.

  UPC so svojou aplikaciou Horizont Go uz v Polsku funguje aj na Apple TV. Ked som im pisal tak ze na SR to sa len testuje. Co tolko testuju neviem kedze na android TV aplikacia funguje. Takze zjavne aplikacia funguje aj ich nejaky system skrz ktory sa napajaju na svojich zakaznikov. Dat to dokopy nemoze trvat viac ako rok. Skylink je predpokladam na tom podobne.

  Kup si raději Androidí tablet, iPad je šmejd! To si z lidí dělá totiž prdel, že u GSM verze není telefonování a SMSky, k čemu tam pak je.. jo aha, aby si mohl říct o dalších 6 tisíc navíc :-D
  Kup si Tablet od Samsungu a budeš vysmátej, Google Analytics fachá parádnĚ, vlastně všechno, dokonce tam je i kurzor, oproti Androidímu Tabletu je iPad, jen atrapa pro 2leté mimina :-D

Vložte vlastní komentář

celý text