Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  třeba by mohlo být inovací, že když chci dobít myš, tak ji nemusím přestat používat, ale připojil bych kabel zepředu a dočasně z ní udělal drátovou.
  A co teprve taková bezdrátová podložka s dobíjením myši…

  Usb-c nesouhlasím. Mám strach že každodenní nabíjení iphonu ten caplík vevnitř ulomí. U Lighting nehrozí. A přenosové rychlosti bych se nebál jestli se mi bude něco přenášet o dvě minuty dýl, no tak co. Neposeru se….
  Oled všude ???? To bych taky moc nechtěl

  Lightning má dvě nevýhody. Jednak uvedenou nízkou datovou propustnost. A dále nepřenese takový proud při rychlonabíjení. Prostě už je to dneska překonáno právě USB-C konektorem.

  A co když se ulomí naopak uvnitř ten caplík Ligtning? Pro nás technicky trochu orientované konektor. Má menší plochu a nechráněné konektrory. Navíc ho nikdo nepoužívá. Od Apple jen další šlápnutí do lejna.

  Airport a Time Capsule mám, stejně jako nabíječku na tužkový baterie.
  Já bych si přál na NB dotykovej displej, to je už dnes v týhle cenový kategorii standart. A zmenšení rámů kolem displeje. Apple produkty jsou už po těch letech tvrdě okoukaný a zastaralý. A tyhle pravěký „detaily“ to ještě zhoršujou. Vypadá to jak z elektronickýho pravěku. Viz když vidím tady tu reklamu na iP. Normální křáp za pět hadrů, víc bych tomu netipoval.

  Abych měl stále zapatlanej displej? Skoro brečím, když vidim v kavárnách lidi šmatlat po displeji a fleky na každém jeho kousku… Už kdysi Apple řekl, že dotykový MacBook nikdy nebude a jsem rád, že to tak je. Pro dotyk tu jsou iPady. A design? To jako vážně? Z pravěku? :D Měl jste vůbec někdy aktuální MacBook Pro v ruce? Ikdyž to vlastně chápu, když píšete že iPhone vypadá jako „křáp za 5 000“, tak máte zjevně jinak nastavené vnímání :).

  Taky moc nechapu, jaky tenci ramecky by chtel. Mam Macbook Pro 2018 a skoro zadny ramecky to nema. Silne ramecky mely starsi Macbooky se sviticim logem..

  OLED – ano cena, Apple u počítačů míří na fotografy, umělce a různé lidi co pracují s obrazem a videem. OLED má oproti LCD horší barevný prostor a přesnost barev. Jasně že na televizi v obýváku nebo telefon je lepší OLED, ale profi potřebují určité parametry, nad kterýma běžný člověk vůbec neuvažuje. OLED pro profi už vyrobit jde, ale potom ten displej stojí 100 000 a né 10.

  Samsung má oled aj v tabletoch, takže v tomto by sa Apple mohol inšpirovať. A ešte 90hz display to by bolo tiež super, obzvlášť v ipade mini, ten by sa tým zmenil na naj herný tablet.

Vložte vlastní komentář

celý text