Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  macOS Catalina na mém MacBooku Air (mid 2011) už instalovat nejde. Pro mé potřeby mi naštěstí tento stařičký Mac vyhovuje, neplánuju proto jeho obměnu a budu si muset vystačit se stávajícím macOS, i když bych se ten nejnověší OS taky vyzkoušel. Že od tohoto Mac dává Apple ruce pryč na všech frontách, bylo vidět i při zpětné odkupu, kdy vykupoval na protiúčet produkty od roku 2012 a novější. Alespoň že iPhone mám 11 Pro.

  Nějak jsem nepochopil informací o tom, že by mě to mělo „hřát na duši“. Přeci nemusí být každý jablíčkář povrchní blbec?

  Jsem rád že jsem vymanil z te apple bubliny a konecne si koupil pc, neni nad poradny workstation s tremi monitory, apple je pro lidi co nerozumi technice a pokud nemas paru co to zrovna instalujes nemusis se bat mas prece apple, ovce….

  Poslední MacOs je katastrofa, na iMac Pro (rok dva starém) firemním na střih videa trvalo minutu než najel i blbý webový prohlížeč po přihlášení do systemu… Nemluvě že i animace na přihlášení sekaly. A celkem pochybuji že by drhnul v takovém peklostroji HW. Chybějící integrace bitlockeru mi taky zhatila pracovní plány…

  Přichází doba prezentačních OS … Nejlépe budou fungovat na slajdech „výrobců“ z Indie a budeme rádi , když samy zvládnou stejnou prezentaci , protože zbytek funkcionalit bude jen a pouze pro předplatitele .
  Potom co si pod sebou řeže Microsoft vlastní větev , když vidí priority v kancelářském balíku a vlastní OS staví na druhou kolej se už nedivím ničemu. Zůstává otázkou , zda se ještě nějaké post Unix systémy od Linuse dokážou vůbec vzchopit a využít vakua v hlavách vedení Microsoftu , stejně jako to před pár lety udělal Google s droidem ….

  Takže nejsem za blbce, hurá 🤔. Já myslel že mám v háji disk. Můžu ale říct ze tenhle problém se mi stal uz někdy začátkem minuleho měsíce . Takže uz je to docela doba co update nefunguje ani na legálních win 7. Nehodlám si kuli tomu kupovat oficiální win 10, když ma fungovat upgrade zcela logicky.

  Mám na dvou noteboocích Windows 10. Jeden z nich je ultrabook a druhý herní notebook. Ani na jednom s aktualizacemi nejsou problémy.
  Takže chyby bude pravděpodobně mezi židlí a klávesnicí 😀

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Více bleskovek

.