Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Jak tomu někdo může říkat přijatelná cena? Měl jsem předplacené HBO i HBO GO a upřímně? Tak omezený obsah jsem opravdu nečekal. Ve vysílání neustále to samé dokola a na HBO GO pár přidaných naprostých propadáků měsíčně. To už si člověk více vybere na UPC filmotéce, kterou mám v balíčku zdarma.

    Měl jsem předplatné HBO téměř 2 roky. A zrovna před měsíce jsem ho zrušil. Ne kvůli ceně, ale kvůli obsahu. Dětské pořady se nemění vůbec a pro dospělé…? Tam přidají 2-5 filmů za měsíc. Zpravidla 1 hit, který si stejně každý už dávno stáhnul na netu nebo viděl v kině a pak zbytek filmů úplně o ničem. Seriály? Ty jsem všechny za ty 2 roky prohlédl a není tam nic nového… Přešel jsem teď na Netflix. Počeštilo se velké množství obsahu (bohužel zpravidla jen formou titulků). Mě osobně to nevadí. Zkusím a uvidím

    Tak to máme předplatné za iCloud (soukromý, placen měsíčně), Dropbox (soukromý, placen měsíčně), OneDrive (pracovní, placen ročně). Díkybohu za operátora, u kterého mám 6GB za 500 Kč měsíčně. A teď si k tomu předplatit Spotify/Apple Music/Youtube premium, nebo HBO/Disney/Apple TV/Netflix….. počítáte si někdo kolik dáte měsíčně za předplacené služby? :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.