Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  1023 týždňov je cca 20 rokov. Takže preklep alebo omyl.

  Čemu na tom nerozumíš? Aha, ty vůbec netušíš, o  co jde. Zkus se dovzdělat, ať nejsi za idiota.

  Co dle tebe igor176 nepochopil? Nejsi za idiota spíše ty?
  Čas. razítko je standardní matematický údaj v 60kove soustavě. A také záruka, ze vývojář komponentu/y podporuje a je platná. Pokud dojde k jeho expiraci, muže nastat to, co popisuje redaktor.
  Shrnuto, pokud se Apple rozhodl jinak, je to jasný důkaz toho, ze jsou pro nej starší produkty, ale i SW, problém a řeší to nucenim uživatelů aktualizovat SW a tím riskovat problémy, které dosud nebyly. Ekvivalent – update z iOS 12 na iOS 13, i když z diferentniho důvodu.

  V článku se řeří, že 6 let staré iphony pravděpodobně nebudou fungovat na základě chyby, která je vyřešená aktualizací.
  Ukažte mi jednoho výrobce telefonů, kterej na 6 let starej vergl vydává záplaty -)

  Spis ukaz nekoho normalniho, ktery pouziva 6 let staty vergl. Ale hlavne, ze je na nem jabko, ne?

  Ja používam taký jeden vergl 😂 iPhone 5s sakra to slovo je ťažké ale zaujímavé 🤪

  Pokud ten vergl funguje a stále dostává bezpečnostní aktualizace, proč by ne? Není výhodou Applu právě to, že se dá dlouho používat i starší zařízení?

  Pouzivam 5s nejsem debil abych kupoval kazdej rok telefon za 30k, kdyz uzd dam za telefon tolik prachu tak prave kvuli tomu, ze si nekupuju smejd na dva roky!!!

  Nesmějte se mi ale já jsem ještě na jaře letošího roku normálně používal iPhone 3G :) Na volání a SMS mi to stačilo. Bohužel musel jít na poličku, protože už v něm přestal fungovat internetový prohlížeč (neporadil si s novými SSL certifikáty zabezpečení). Ale aktualizace mi nechodily hned tak 3 rokem co jsem ho měl od koupě. Teď jsem přešel k xiomi. Bohužel jsem si z nabídky nových iphonů už nevybral :(

  AAAAA, Apple si zase asi strikl do kalhot! Prava pricina je zcela v jine oblasti. Zacinam litovat, ze jsem kdy vubec na Apple produkty presel.
  Strategie Applu = zmena z toho, co funguje za to, co nefunguje! Nebo-li kvalitu vymenil za kvantitu.
  Dukaz? iOS 11 nebo velice “zajimavy“ vyvoj iOS 13, nekvalitni klavesnice, zamerne snizovani kapacity baterie, poklonkovani Cine atd.

  Jak může být něco kvalitního, když je to nakousnuté ( jablko ), navíc dle mne značně předražené . Raději si koupit celé jablko, ne nakousnuté, tedy jinou značku ( ale tu Apple okamžitě zkritizuje jako konkurenta ) že ? Ono to pak podle toho taky tak vypadá, ani paměť si na těch nakousnutých jablkách nemůže rozšířit. Žádné aktualizace nepomohou, holt nakousnuté dříve shnije než nenakousnuté.

Vložte vlastní komentář

celý text