Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  automatizacia s lokalizaciou u mn vobec nefunguje

  Nikdy jsem na žádném tlf Wi-Fi nevypínal a stejně nejde. V připomínkách to funguje. Zvláštní.

  Mám nastaveno že když opustím domov zapne se mi úsporný režim baterie. Když přijdu domů úsporný režim baterie se mi vypne. Vše funguje akorát to musím potvrzovat. Chtěl jsem a jeli až Mám nastaveno že když opustím domov zapne se mi úsporný režim baterie. Když přijdu domů úsporný režim baterie se mi vypne. Vše funguje akorát to musím potvrzovat. Chtěl jsem aby se vypínalo wifi připojení při odchodu z domu ale potom to neumělo zapnout při návratu domů baterii i wifi protože poloha se určuje podle wifi připojení. Ještě mám nastaveno že při příchodu do nemocnice se mi zapne podle polohy režim nerušit.

  Neasi, potvrzování. Zůstal jsem u pravidla 3x a dost. 3x mě to upozornilo, že jsem se dostal na polohu pro otevření vrat, ale musel jsem to potvrdit? Shortcuts letělo z telefonu, jako hromada jiných zbytečných appek před tím.

  Zkousel jsem do automatizace nastavit aby se vypnula mobilni data kdyz se pripojik k domaci wifi siti nebo k siti v praci a nic to nedela. Take jsem zkousel nastavit ze kdyz opustim domov nebo praci tak se naopak mobilni data zapnout a to take nedela nic.

  Toto teď taky zkouším a nic to nedělá. Zkoušel jsem s připojením k domácí Wi-Fi aby se provádělo cokoliv- zavolat, otevřít nějakou appku ale vůbec to na připojení ke konkrétní Wi-Fi nereaguje.

Vložte vlastní komentář

celý text