Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám od O2 prostřední neomezený tarif i s internetem sice stojí 1299kc, ale těch 20mB/s úplně stačí i na YouTube v nejvyšší kvalitě, snad ta cena bude časem menší, ale já sem spokojený neřeším limit, a nehledě na to občas používám jako hotspot pro tablet.
  Před tím sem používal, tarif taky od O2 10gb a platil sem skoro 1000kc takže ten příplatek 300kc mě už asi nepo*ere :)

  Také ho mám (v kombinaci se slevou na firmu 2o%) používám jako hotspot pro tablet a někdy v práci když jsem na slabší Wi-Fi a pro běžné používání je to dostatečný tarif. A  nestane se mi překvapeni na vyúčtování ze jsem x krát obnovoval limit… za mě velký krok vpred

  Za takovéto peníze ? – Zvrhlost !

  Hele neprehanej vždyť to není zas tolik a pokud na někdo jen trochu slušnější práci tak tyhle peníze vydělá hned – já třeba za 2h, ale já sem jen řemeslník, sou lidi pro které je to pár minut.

  Petře, vůbec nic si nepochopil!
  Problém není v penězích, ale v hodnotě služby, která tu cenu u CZ operátoru nemá ani náhodou.
  Navíc, napr. Rakušáci to mají 2x-3x levnější a zkus si zjistit, kolik vydělávají a v jaké mene, ty inteligente!
  Jak jsem psal již výše, kvůli takovým jako ty se nic nezmění, protože když bude poptávka, bude nabídka. Opačné to nefunguje.

  V Rakousku jsem byl nedávno a ze zajímavosti jsem se šel zeptat na neomezená data. A ono hle, nejen že neomezená data vůbec nenabízí, dokonce nemají ani neomezené volání. Nabízel mi 20GB a 1000minut za 22e prý jejich nejvyšší tarif. Tak teď kde je pravda.

  Další země:
  USA
  40GB neomezene vol a sms za 3500kč (v přepočtu)

  Vážně čr není nejdražší, ani nejlevnější, ani nejhorší síť. Prostě jsme průměr.

  Jelikož velmi často cestuji po EU, zůstal jsem u starého tarifu T-mobile s dodatečnou službou stream-on. Celkem za nějakých 600 Kč sleduji televizi, youtubu a poslouchám hudbu bez omezení. To mi bohužel nové tarify nenabídnou :(

  Mám 180 minut, 100 sms zdarma a 10gb. Všechnu konverzaci řeším přes FB,WA nebo iMessages. Za měsíc tolik ani neprovolám a pokud nebudu přes data stahovat filmy, aktualizace do Maca,atd., tak mi i bohatě stačí 10GB na měsíc. A to za 455 Kč, ale samozřejmě je to firemní tarif..
  Prostě ty tarify u nás jsou přehnaně drahý. Všichni v mém okolí by rádi využívali internet v mobilu více, než mít ty 1-3GB balíčky, ale nehodlají za to dávat takové prachy. A tak se raději omezí na datech a používají všude možně wifi..

  Rozdíly jsou zdánlivě, stále se jedna a jednat bude o kartelovou dohodu.
  Opět požádám neznalé, nekomentujte to, pokud do věci nevidíte!
  Děkuji.

  Ahoj, do věcí vidím více než můžeš tušit. A opravdu se o kartelovou dohodu nejedná. A pokud ano, tak v ní jeden ze tří není. Jde spíše o to, že konkurenční boj se odehrává úplně na jiném bojišti. :)

  jmeno – o kartelovou dohodu jde a vzdy slo!! Na jakych sitich jede T-Mobile a Vodafone? Kdo je jejich vlastnik a urcuje pravidla? Co myslis?!!! Zjisti si fakta, nikoliv dojmy!

  Nemusím mít neomezený internet,stačí 10 G za dejme tomu 400 kč plus neomezené volání a sms

  A internet doma máš? Televizi doma máš? Rodinu nebo partu kamarádů máš? Co takhle se jít zeptat na tarif pro více lidí s internetem na doma a telkou (telka je volitelná). Myslím, že z nabídek budeš docela překvapen. :)

  Síť Giffgaff
  178 Kč 500 mb 300 minut 500sms
  237 Kč 2gb 500min neomezené sms
  296 Kč 6gb neomezené volání i SMS
  355 Kč 10gb neomezené volání i SMS
  444 Kč 15gb neomezené volání i SMS
  592 Kč 40gb neomezené volání i SMS
  740 Kč neomezené volání i SMS a internet po vyčerpáni 40gb snížená rychlost na 3.5 mb
  To hle jsou aspoň normální ceny síť mám a používám hlavně kvůli datům

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.