Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    No nevím …. nedávno jsem jí reklamoval z důvodu toho, že se ukázala obrazovka smrti se žlutým trianglem. Co jsem četl na internetu tak se to hodně stává při beta verzích( což jsem jí měl já ). A všem lidem kteří jí přišli reklamovat do apple storu, bylo sděleno, že si musí koupit novou(pokud jí nemají v záruce). Což byla teda sílá ….. a těch reakcí jsou tam desítky. Já jsem dostal novou v rámci záruky.

    Co chcete ?? Soravnej postup. I sam apple to pise v podminkach ze neruci v bete za zniceni. Je mi vas lito ze musite delat blbecka applu a delat pokusneho kralika. Za x x x tisic co stoji jeho produkty. Ale co no. Oni ing applu nemaj cas na beta test a odhalovani chyb. Musi prece tvorit smajliky. Ty jsiu tahounem applu

    Každy tu nadávame na emoji.. aj ja priznavam…update IOS a v titulku je ako najlepšie výlepsenie nové emoji.No keď sa človek zamysli nad tým : Je to cielene na najväčší trh a to sú detinsky Číňania a Japonci ,ktorý aj v 30tke či 40tke stiskaju plyšaka Pikachu . Uchmatnúť si v Čine z trhu každé 1% navyše z viac ako miliardy obyvateľov je super biznis.Len keby sa tých 500 smajlikov dalo podľa Osobnej potreby vymazať.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.