Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No hlavně, ať vyřeší problém s vypadáváním wifi. Po aktualizaci na Catalinu se z počítače stává téměř nepoužitelný stroj!

  A nutil vas nekdo prejit na novej system? Vazne je treba si vrhat nekam do neznama, kdyz ve starym systemu vsechno funguje? Ja nebudu instalovat novy system klidne nekolik let. :)

  No..já si to vždy taky slibuju a ještě nikdy jsem to nevydržel:-) Každopádně si vždy udělám poslední TM zálohu a kdyžtak se můžu vždy vrátit – rozhodně by mne nenapadlo tady tak debilně skučet…

  Kdyby si zde (a jinde) lidi nestezovali, jak byste asi zjistili ze je po novým systému pendrek? Chvilku přemýšlejte než někoho začnete napadat a urážet.

  Musím s lítostí konstatovat, že Catalina je z mého pohledu první OS, který vskutku nefunguje. Padání všech aplikací Adobe, nespolupracující Safari, zmíněná wifi… Rychle jsem se vrátil k Mojave. S Catalinou bude zjevně třeba ještě nějaký čas počkat :-)

  No ja se vracim z5 na Mojave. Tohle je za x let nejhorsi upgrade co jsem u Apple zazil. Ze nejdou 32bit aplikace s tim clovek počítal, ale ze nepude ani spousta 64bitovych, to uz je horsi. Co me ale dostalo, nejde ve finderu kopirovat slozky, kod chyby 8058. A dorazila me obnova systemu z TM, po 3 hodinach trojuhelnik s vykricnikem. Ze jsou v hayzlu s aktualizacema Widle, to uz se vi delsi dobu, ale ze si to neodpusti i Apple, to me docela zklamalo.

  Výdrž baterie a wifi myslím že celkem poladili. Ale co mě zaráží, že vyšel OS a týden to byl totální propadák! Teda ještě chviličku bude… Za mě nestraně to podělali s Catalinou.

  Dobrý den, měl bych dotaz. Potřeboval bych deaktivovat poslední aktualizaci na MacBook Air, protože mi kvůli této aktualizaci nejde stáhnout do počítače nic od Microsoft, protože proto prý není Kompatibilní .

Vložte vlastní komentář

celý text