Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zatiaľ mi funguje 99,5% z toho, čo som skúšal. Čo mi však robí neplechu? Z iTunes mi do iPhone neprenesie všetky obaly albumov. :( Nejaký typ niekto?

  Mě se to stávalo/stává u starších CD, které jsem si do knihovny naimportoval a sám pojmenoval nebo měnil názvy. Dále u hudby, která se nenachází v iTunes.

  Přesně tohle mě sralo od počátku Cataliny. Děje se to u všech alb, která jsem si sám otagoval ručně. A právě před chvíli jsem našel řešení – je třeba na Macu znovu hrábnout do tagů, což lze konkrétně pro celou sbírku zařídit tak, že se označí úplně všechny skladby a změní se u všech tag bpm, který k ničemu nepoužívám. Při příští synchronizaci se to do iPhonu přenese i s obrázky.

  Ja mam “poskozeny soubor”,ale pres finder ho nenajdu a ta hlaska mi tam skace porad dokola. Vite prosim nekdo,co s tim? Nejsem zadny mac expert,tak se omlouvam za treba prilis obycejny dotaz.

  Já mám problém s fotkami – aplikace se zasekla při počáteční přípravě uspořádání, hledání duplikátů apod. a teď se mi fotky nesynchronizují přes iCloud…

  Když si spustís fotky, tak po instalaci je ma přepnuty na Dny a nikoli všechny fotky. U položky menu „Dny“ se právě dělají „funkce“, které popisuješ. Mě to jelo více než 5 dnů s moji skoro 100 gb velkou databází fotek a videí. Tato funkce nejede, pokud laptop není na proudu. Behem toho mi tak 6 x spadla aplikace fotky.
  Ještě jsem nastavil funkci „Optimalizovat úložiště macu“, jinak by to jelo asi doteď :-).
  Dalším zjištěním je to, že občas chytne nějaký memory leak a je dobré aplikaci fotky manuálně ukončit a znovu spustit.

  Me pada virtualbox, nastesti vzdy az pri vypnuti hostovaneho OS. Audacity taky prestalo bo je jeste 32bit a aktualizace je v nedohlednu. To same GuitarPro 6, byl nutny update na 7, samozrejme, ze za prachy. Stale nefunguje Scribus pouze vyvojova verze plna chyb. Ten ale nefungoval ani na Sierre.

  Oba dva způsoby s Wi-Fi jsem vyzkoušela a nefunguje to… na ostatních zařízeních jde vse v poho ale na Macu to proste ta Wi-Fi nejede… co mam delat?

  Čaute, mám problém s fotkami. Vôbec mi nejde otvoriť táto aplikácia neviem sa nijako dostať k fotkám, ktoré nutne potrebujem. Stále aktualizuje knižnicu a zasekne sa vždy na dokončené 3 percentá a ďalej sa to nepohne. Skúsila som to takto nechať ale počase sa to vypne samo. A takto to ide stále dookola…všetko ostatné funguje skvelo.
  Neviete mi niekto poradiť čo s tým ?
  Za prípadnu odpoveď vopred ďakujem.

  OS Catalina – nefunguje mi přihlášení k iCloud. Dialogové okno píše „Začít používat iCloud“ a hned řádek pod tím je volba „Odhlásit se“… Když se snažím přihlásit, napíše to, že už přihlášená jsem a ať zkontroluju internetové účty. A tak pořád dokolečka. Restart nepomáhá. Ale pozor… to se děje pouze na jednom správcovském profilu. Na druhém založeném testovacím Správci se přihlásím na iCloud bez problému :D Bohužel pracovní programy mám instalované na tom vadném profilu.. Dobrá uživatelská schýza :)

  Mne zas nevyhľadá žiadne USB. Má porazí. Ani I Phone Tlačiareň proste nič. Do teraz bebol problém. Až po inštalácii Catalina. Už dva dni čítam a skúšam všetko možné. Nevie niekdo poradiť

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.