Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zatiaľ mi funguje 99,5% z toho, čo som skúšal. Čo mi však robí neplechu? Z iTunes mi do iPhone neprenesie všetky obaly albumov. :( Nejaký typ niekto?

  Mě se to stávalo/stává u starších CD, které jsem si do knihovny naimportoval a sám pojmenoval nebo měnil názvy. Dále u hudby, která se nenachází v iTunes.

  Ja mam “poskozeny soubor”,ale pres finder ho nenajdu a ta hlaska mi tam skace porad dokola. Vite prosim nekdo,co s tim? Nejsem zadny mac expert,tak se omlouvam za treba prilis obycejny dotaz.

  Já mám problém s fotkami – aplikace se zasekla při počáteční přípravě uspořádání, hledání duplikátů apod. a teď se mi fotky nesynchronizují přes iCloud…

  Když si spustís fotky, tak po instalaci je ma přepnuty na Dny a nikoli všechny fotky. U položky menu „Dny“ se právě dělají „funkce“, které popisuješ. Mě to jelo více než 5 dnů s moji skoro 100 gb velkou databází fotek a videí. Tato funkce nejede, pokud laptop není na proudu. Behem toho mi tak 6 x spadla aplikace fotky.
  Ještě jsem nastavil funkci „Optimalizovat úložiště macu“, jinak by to jelo asi doteď :-).
  Dalším zjištěním je to, že občas chytne nějaký memory leak a je dobré aplikaci fotky manuálně ukončit a znovu spustit.

  Me pada virtualbox, nastesti vzdy az pri vypnuti hostovaneho OS. Audacity taky prestalo bo je jeste 32bit a aktualizace je v nedohlednu. To same GuitarPro 6, byl nutny update na 7, samozrejme, ze za prachy. Stale nefunguje Scribus pouze vyvojova verze plna chyb. Ten ale nefungoval ani na Sierre.

  Oba dva způsoby s Wi-Fi jsem vyzkoušela a nefunguje to… na ostatních zařízeních jde vse v poho ale na Macu to proste ta Wi-Fi nejede… co mam delat?

  Čaute, mám problém s fotkami. Vôbec mi nejde otvoriť táto aplikácia neviem sa nijako dostať k fotkám, ktoré nutne potrebujem. Stále aktualizuje knižnicu a zasekne sa vždy na dokončené 3 percentá a ďalej sa to nepohne. Skúsila som to takto nechať ale počase sa to vypne samo. A takto to ide stále dookola…všetko ostatné funguje skvelo.
  Neviete mi niekto poradiť čo s tým ?
  Za prípadnu odpoveď vopred ďakujem.

Vložte vlastní komentář

celý text