Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  ešte si neopustím poznámku k nadpisu
  DxOMark: iPhone XS Max má kvalitnější reproduktory než nový iPhone 11 Pro Max a prvý je čínsky Huawei v nadpise ani zmienka , keby bol prvý iPhone nadpis by znel iPhone roznesl na kopytech konkurenci tak ako v teste batérie ach jo ta objektivita

  To většinu lidí ale nezajímá – tento web je zaměřen primárně na Apple produkty a podstatou toho článku je sdělení, že starší model má lepší reproduktor než nový. Navíc v článku je pro upřesnění napsáno, že v žebříčku DxOMarku je Huawei na prvním místě, takže bych řekl, že článek objektivní je.

  Nikto neverí v kombináciu Huawei a DXO Mark preto nie je spomenutý v článku. Stačí sa pozrieť na ich rebríček “fotomobilov” a hneď je jasne kto najviac platí :)

  K tým reprakom: mal som iPhone XR a prešiel som na iPhone 11 (čiže blízka analógia XS vs 11 PRo), keďže zvuk z reproduktorov je pre mna dôležitý náležite som ich otestoval a vedľa seba porovnaval. Na 11tke je zvuk čistejší a pri vyššej hlasitosti menej skresľuje. Nie je to obrovský rozdiel ale v slepom teste by 9 z 10 ľudí by určili za lepší zvuk ten z 11tky…

  Presel jsem z iphone x na iphone 11 Pro max. Na Xku zvuk chrcel z horniho reproduktoru, nejprve jsem myslel, ze je to chyba, ale po vymene 2 zarizeni, to delaly vsechny.
  Co mam Iphone 11 Pro Max, tak me zvuk naprosto dostal. Myslel jsem, ze Dolby Atmos je na takto malej zarizeni nesmysly, ale neni. Zvuk je naprosto luxusni a ja velice pochybuju, ze Xsko ma lepsi, at si recenzenti srovnavaji slozeni repra jakkoliv, dulezity jeto, co slysim..

  Zvýšená voděodolnost si holt vybrala svoji daň. S tím se dalo počítat.

  Na druhou stranu rozdíl je poznat pouze v laboratorních podmínkách díky měřícím přístrojům.

  Blbost. Měl jsem X, XS a teď 11 Pro MAX a můžu říct, že 11 Pro Max má nejlepší stereo reproduktory. Měli by se záměřovat na fotoaparáty a ne na audio.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.