Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zabil ho pohled na ceník?

  To len vy ste chudobný, bohužiaľ

  Tak normální člověk, který má peníze investuje s rozumem do smysluplnejsich věcí a člověk který nemá peníze není tak blbí aby si vzal na takový krám úvěr jako vy.

  Ty, Krutá realito, ty jsi pako!! Komu a odkud si vypadl?!
  Lupič mrtvý, vše je OK! Náklady par babek, jinak žádná Škoda!

  Kruta realita – Neexistuje slov na vyjádření, proč vůbec existujes TY!!
  David – tyhle individua ignoruj, v těchto a podobných pr. by si tito “inteligenti” na místě ochranky min. nadelali do kalhot.
  Karel – mas recht! To je jediné řešení! Bohužel!
  Kdokoliv páchá proti právu, nema nárok na ochranu právem!
  Schopna a pohotova ochranka = jediný způsob ochrany života, zdraví a majetku! Bohužel, jinak to nejde!

  Ozbrojeny zloděj eliminován bez vedlejších ztrát- nevím co je podle autora na tom smutného a kde je prostor ke zlepšení bezpečnosti, podle mě vše OK

  Smutné je na tom to, že lidí, kteří se uchylují k zločinu neustále přibývá. V USA je hodně těch, kteří moc na vybranou nemají. USA vězní více lidí než Čína nebo Rusko, protože chudí končí ve vězení. Prací se lidé neuživí – tak musí riskovat život při loupežích. To je kapitalismus.

  Zato v socialismu to bylo růžové a boží. Já jsem to zažil a skutečně nic moc. Váš příspěvek má mentalitu zapšklého důchodce či hlupáka, který má problém a nenávidí vše kolem. Jeďte do Číny a užijte si soudruhů plným hrdlem. Copak vás trápí, že tak vztekle panáčku?

  MAREKMOJ – Nepochopil jste ani to, že v Číně není socialismus ani komunismus, ale státní kapitalismus. Stejně tak jste nepochopil, že socialismus není jedninou alternativou kapitalismu. A také jste nepochopil, že socialsimus nemusí být jen takový, jaký byl v minulosti. Váš příspěvak má mentalitu někoho, kdo nedokáže pochopit, že některé věci nelze řešit jednoduše střílením toho, kdo se chová špatně. Ano, trápí mě spousta věcí – jen hlupáci a propagátoři režimu vidí vše růžové. Za komunistů by jste jistě napsal, že zapšklí jsou ti, kdo nebudují světelé socialistické zítřky. Ačkoliv si to neuvědomujete chováte se stejně jako ti, které kritizujete, jen jste změnil barvu.

  Až ti takový typ sejme někoho z rodiny, budeš mluvit jinak!
  Vše je jen o charakteru te či oné osoby a o její výchově! Polit. systém atd. s tím nemá co dělat. Nicmene, přeji ti příjemný pobyt napr. v Číně.
  V CR se také není možno praci uživit! A je zde totožná situace? Není!
  A ze socialismus dokázal napravit chyby v ekologii? Myslíš napr. ta narovnání koryt řek, na co doplatily po letech napr. Troubky na Moravě?!!
  No ty jsi Vykuk!

  fotografiu zastreleneho zlodeja maju vyvesit na dvere vedla otavracich hodin..aby podobných udenačov prešla chut kradnut!! a v poriadnom rozlišeni..

  Zlatej komunismus co? To bys měl jeden telefon v jedné barvě, kterej by byl stejně k ničemu kvůli cenzuře. Ale aspoň by nebyl ten hnusnej kapitalismus :)

  Nebyl komunismus ale socialismus. A i ten by se vyvíjel, i když Rusko tento vývoj násilím brzdilo. Nevíte nic o tom, jaký by byl socialismus dnes, kdyby se mohl vyvíjet. A nevíte nic o tom, jaké problémy kapitalismus způsobuje – od vymírání lidí ve vyspělých státech a jejich nahrazování jinými národy (ano, i to je důsledek ekonomického systému) až po ničení přírody. Socilaismus měl sice s ekologií také problémy, ale dokázal by zajistit nárpavu – stačila změna plánu (i když to s tím plánováním přeháněli, ale kapitalismus je jen opačný extrém). Kapitalismu je o drancování většiny lidí, přírody i zdrojů a nic v něm nenaplánujete. Ale můžete čumět do mobilu a užívat si – to že se zničí svět, na tom nezáleží.

  Jak jsem již napsal výše – ty jsi Vykuk bez konkurence.
  Vzdy vykořisťovala menšina většinu, nikoliv naopak!!
  A prave proto je třeba eliminovat individua či skupiny, ktere se jakkoliv snaží o ničení, poškozování atd. čehokoliv.

Vložte vlastní komentář

celý text