Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zabil ho pohled na ceník?

  To len vy ste chudobný, bohužiaľ

  Tak normální člověk, který má peníze investuje s rozumem do smysluplnejsich věcí a člověk který nemá peníze není tak blbí aby si vzal na takový krám úvěr jako vy.

  Ty, Krutá realito, ty jsi pako!! Komu a odkud si vypadl?!
  Lupič mrtvý, vše je OK! Náklady par babek, jinak žádná Škoda!

  Ozbrojeny zloděj eliminován bez vedlejších ztrát- nevím co je podle autora na tom smutného a kde je prostor ke zlepšení bezpečnosti, podle mě vše OK

  Smutné je na tom to, že lidí, kteří se uchylují k zločinu neustále přibývá. V USA je hodně těch, kteří moc na vybranou nemají. USA vězní více lidí než Čína nebo Rusko, protože chudí končí ve vězení. Prací se lidé neuživí – tak musí riskovat život při loupežích. To je kapitalismus.

  Zato v socialismu to bylo růžové a boží. Já jsem to zažil a skutečně nic moc. Váš příspěvek má mentalitu zapšklého důchodce či hlupáka, který má problém a nenávidí vše kolem. Jeďte do Číny a užijte si soudruhů plným hrdlem. Copak vás trápí, že tak vztekle panáčku?

  MAREKMOJ – Nepochopil jste ani to, že v Číně není socialismus ani komunismus, ale státní kapitalismus. Stejně tak jste nepochopil, že socialismus není jedninou alternativou kapitalismu. A také jste nepochopil, že socialsimus nemusí být jen takový, jaký byl v minulosti. Váš příspěvak má mentalitu někoho, kdo nedokáže pochopit, že některé věci nelze řešit jednoduše střílením toho, kdo se chová špatně. Ano, trápí mě spousta věcí – jen hlupáci a propagátoři režimu vidí vše růžové. Za komunistů by jste jistě napsal, že zapšklí jsou ti, kdo nebudují světelé socialistické zítřky. Ačkoliv si to neuvědomujete chováte se stejně jako ti, které kritizujete, jen jste změnil barvu.

  fotografiu zastreleneho zlodeja maju vyvesit na dvere vedla otavracich hodin..aby podobných udenačov prešla chut kradnut!! a v poriadnom rozlišeni..

  Zlatej komunismus co? To bys měl jeden telefon v jedné barvě, kterej by byl stejně k ničemu kvůli cenzuře. Ale aspoň by nebyl ten hnusnej kapitalismus :)

  Nebyl komunismus ale socialismus. A i ten by se vyvíjel, i když Rusko tento vývoj násilím brzdilo. Nevíte nic o tom, jaký by byl socialismus dnes, kdyby se mohl vyvíjet. A nevíte nic o tom, jaké problémy kapitalismus způsobuje – od vymírání lidí ve vyspělých státech a jejich nahrazování jinými národy (ano, i to je důsledek ekonomického systému) až po ničení přírody. Socilaismus měl sice s ekologií také problémy, ale dokázal by zajistit nárpavu – stačila změna plánu (i když to s tím plánováním přeháněli, ale kapitalismus je jen opačný extrém). Kapitalismu je o drancování většiny lidí, přírody i zdrojů a nic v něm nenaplánujete. Ale můžete čumět do mobilu a užívat si – to že se zničí svět, na tom nezáleží.

Vložte vlastní komentář

celý text