Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  ta zelena rastlina je modra alebo zelena ?

  Rastlina je zelena, ale odraza sa modre svetlo… rozklikni zdroj

  The Galaxy Note 10+ seems to overdo highlights, washing out photos and overexposing them in some situations, while the iPhone 11 Pro Max doesn’t tend to do that. The Galaxy Note 10+ also has a tendency to oversaturate images somewhat, while the iPhone 11 Pro Max offers more true to life colors.

  Podle okolí jde vidět, že tam někde svítí modré světlo. Takže iP má věrné barvy, kdežto Note to chybně upravil a místo fotky udělal obrázek, jak si myslel, že to má být.

  Oba telefony fotí skvěle, můžeme být rádi, kam se díky vzájemné konkurenci focení telefonem dostalo. Pro mě je radost mít dobrej foťák neustále u sebe…

  Dvě poznámky:
  1. Pokud parametry fotoaparátů sedí, jak je uvedeno v článku, tak Samsung je na tom znatelně lépe u hlavního a ultraširokého snímače.
  2. Vadí mi, že Samsung nedělá přirozené fotky. Proto preferuju iPhone. I noční foto vypadá na iPhone realističtěji, i když na Samsungu jsou líbivější.

  Rozhoduji se mezi Galaxy S10/note 10 a nebo iP 11. Jde mi především o plynulost systému i po delší době a o fotoaparát. Našel by se někdo kdo by mi tyhle 3 v těchto ohledech nějakým způsobem ohodnotil? Díky

  Tam asi záleží na tom, co na telefonu upřednostňuješ. Pokud chceš něco všestranýho, co dokáže zastat i ranec práce, určitě jdi do NOTE, pokud nepotřebuješ S-pen a chceš třeba jack konektor, šel bych do S10, která je navíc levnější. Pokud máš i jiná zařízení od Applu a využiješ jejich ekosystém, jdi do Iphonu.

  Jinak co se týče plynulosti systému a fotoaparátu, neuděláš chybu nikde. Všechny jsou to TOP zařízení.

  iPhone má kvalitněji zpracovaný machine learning. Samsung je určitě dobrý, ale na fotce musí být vidět přirozenost což u mě nesplňuje. Určitě jsou oba foťáky dobré, i když ze své zkušenosti je noční režim na iP nejlepší.

  iPhone 11 Pro Max má mizernej širokáč. Mizernej. Šumák. S rezervou použitelný leda za slunného dne. Hádejte, co budou zlepšovat za rok? Jinak ok.

  Ako obidve zariadenia maju velmi dobre vystupy. Jeden exceluje v jednom, druhy v druhom, ale, ze by boli take priepastne rozdiely to vobec nie. Vsak bolo by to zle, ak by boli , nakolko su to prakticky vlajkove lode, ktore boli vydane skoro v rovnakom case. Niekomu sadne jedno, niekomu druhe. JEdnemu je dolezito video, dalsiemu portret, niekomu slow motion, atd atd atd….

  Pro mě je to 50 na 50. Oboje pěkné fotí, asi by mi bylo jedno, který budu nosit v kapse. Po dlouhém váhání bych preferoval podání note 10.

  Za dobrých světelných podmínek jsou oba foťáky srovnatelné, i když po zvětšení je iphone o dost lepší. Pri horším světle je pak rozdíl propastný a Samsung prohrává na plné čáře! Tady je pak výsledná kvalita opravdu nesrovnatelná…

  Snad se nedockam chvile kdy budu muset vybirat telefon podle fotaku. Ja tomu porad nerozumim. Asi proto, ze nejsem fotograf, ale nadsenec do fotografovani si kupuje Canon nebo Nikon, ne? ( to byl priklad)
  Ja chci telefonovat, natukat zpravy pres vsechny dnes mozny komunikatory a emaily. Fotak mam na dokumenty a par momentek z akci s partou. Nejakou megasuperuber ostrost tam neresim a staci ze se tomu za par let na jine akci zase zasmejeme jak kreteni. Resite fotak na mobilu? Jako vaaaazne?

  To bych mohl zrovna tak napsat, že bych se nechtěl dočkat toho kdy budu něco psát na mobilu. To už je dnes přirozenější funkce fotoaparátu. Ano řešíme abychom nemuseli nosit něco dalšího s sebou a nebo nemuseli litovat toho, že máme fotoaparát někde doma v šuplíku.

  Jako vážně řešíme foťák na mobilu. Ja jako nadšenec do focení vlastním Nikon a opravdu odmítám sebou 24 hodin denně tahat několika kilovou brašnu… Kamarád mi teď posílal momentky svých dětí focený levným androidem. A ony jsou všechny takové mázlé, neostré, zašumělé. Myslím že až bude za 15-20 let prohlížet a vzpomínat, bude dost litovat, že ten foťák v mobilu neřešil víc…

  Sorry jako, ale vůbec nechápu co jsi to vlastně napsal, tedy co jsi chtěl vlastně říct

  Jaký máte názor vůbec teď na tu zprávu z Mobilnetu, že IPhony 11 a Pro jsou velmi náchylné k poškrábání.

  Přecházím totiž z Androidu na Apple poprvé v životě kvůli systému a propojení a nevím, zda jít do Xs nebo 11 Pro.

  Dej pozor na poškrábání. Otec po jednom dni používání nového IP11 má poměrně veliké škrábance na displeji. Dokonce si myslel, že jsou z výroby. Reklamace nemožná a to je uživatelem Applu od IPhone 6 a nikdy takový problém neměl. Takže řešit to hned ochranným sklem nebo fólií. Apple by se měl stydět.

Vložte vlastní komentář

celý text