Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ani ne, zase to bude plne bugs a pouzitelne tak za 1 rok od uvedenia.

  Uz na ni jedu 2 tydny a ok

  No to se rikalo o ios13 taky, ze je to vychytany, dokonce jsem s instalaci cekal az na 3.1.2 a ted se mi 2x denne odpoji od signalu a kdyz to rucne nenahodim ( pres rezim letadlo, nebo on/off) tak se sam neprihlasi.
  Navic jsem si koupil nedavno bezdratovou laserovku se scanerem a vypada to, ze kni nikdy nebudou 64bit ovladace. Takze asi catalina nebude pro me, jelikoz tisk a scan potrebuju a nevyhodim kvuli tomu novou tiskarnu.

  To Slavek: Ale to jste si koupil blbou tiskárnu. Protože jak říkate je nová, ale její výrobce se na Vás vysr.l. Opravdu chcete dávat poníze někomu, kdo nezajistí podporu své tiskárny. Tohle není problém Applu. Aby ovládače z DOS nebo Win 3.11 fungovali i na MacOS nechcete?
  Proč by jeden OS měl mít podporu všech věcí i roky zpětně. A řešit to zajejich špatné výrobce. Rozhodně je chyba na straně výrobce, ale zkuste si stežovat u něho. Nemate kde hejkat, že? Vy jste udělal bohužel to nejhorší a dal mu peníze, takže si myslí, že pracuje správně.

  Blbost, pokud mu tiskárna fungoala s aktuálnim OS a v novym nebude tak je to chyba OS, né výrobce tiskárny. Já třeba dodnes tisknu a skenuju na Lampičkovi G4, protože poslední ovladače jsou na 10.6 a ten bohužel ny mym Macku Pro nechodí a musim mít odpornej 10.10 :-(

Vložte vlastní komentář

celý text