Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To ze nie je zaznamenavana aktivita kohokolvek nejakou IT firmou ma byt samozrejmost a nie ze fasa novinka Google!!Najvacsi smirak s Facebookom z IT firiem. Keby mohli daju vam kameru aj do hrubeho creva(prdel:-))

  A kdy z google map zmizí počeštěné názvy některých cizích měst. Např. Regensburg-Řezno, Wiener Neustadt – Vídeňské nové město, Graz- Štýrský Hradec v polsku Jelení Hora. To je přece debilita na entou!!!!!!!!!!!

  Kdyby tam raději přidali i funkci pro nákladní automobily, tzn výšky mostů, zákazy nad 3,5t atd a možnost nastavení si rychlosti v nastavení, to by bylo mnohem lepší vylepšení

  Plne souhlasim. Neumi to zadna online navigace.
  A ostatnich je jako safranu (a nekteri to bohuzel zabalili bez varovani – proste zmizeli)

  No mi by uplne stacilo, kdyby se google navigace pro zacatek umela na delsich trasach drzet hlavnich tahu. Clovek si zada 300 km trasu a tahne ho to po rozbitych silnickach mezi vesnicema, protoze je to o par km kratsi.

  Jednak si dobíjím „Twist kartu“, takže jako navigaci mobil používat nemohu, jednak mi je úplně fuk, jestli někdo ví, co jsem si kde na Google Mapp prohlížel. Mohl by mít akorát zmatek z toho, že jsem se třeba ve stylu „prstem po mapě“ projížděl třeba v Chile nebo v Japonsku… :D :D :D

  Nó to je super, ale než přidávat funkce, tak by bylo dobré šamot e mapy dodělat. To že cyklomapy fungují ve všech státech kolem nás a u nás ne! Je fakt pecka.

  Nějak postrádám možnost nastavení upozornění na nejvyšší povolenou rychlost např. v obci.Dříve to mapa uměla a bylo tam více možností nastavení.

  Myslel jsem, že u Google map existuje nějaká vrstva, která je normální, a že je neumím používat, a tady se dozvídám, že ne. K čemu tedy jsou? Já používám mapy.cz a jiné nepotřebuji.

  hlavně nedávají uzavírky , např v Praze je tato navigace lehce k ničemu. přešel jsem na Waze a tam si řidiči sami dávají aktuální změny, protáhlo mě to po Praze bez jediné kolony

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.