Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Chápu, ze CEO nemůže mít přehled o všech svých zaměstnancích a jejich chování, nicmene pred takto veřejné sdelenym prohlášením by si měl Cook provést důkladnou analýzu.
  Opakovaně se mi stalo, ze jisti pracovních podpory se chovali tak, ze by vyletěl z fi tak rychle, ze by jim tam zůstaly i boty.
  Nejedna se, bohužel, o problém jednotlivce, ale v důsledku závažnosti a četnosti o systémové selhání.
  I přesto doufám, ze tyto zkušenosti bude mit i tak cim dal méně lidi prave v důsledku Cookova prohlášení a ze to nebudou jen prázdná slova.

  Tak po každé reakci přes telefon či email chodí žádost o vyplnění dotazníku spokojenosti, předpokládám tedy, že jsi jim sdělil svůj názor.;-)

  Cook mimo jiné uvedl, že zatímco internet přináší řadu pozitivních věcí, přináší také negativa, z nichž jedním jsou takzvané „fake news“. Posluchače vyzval k tomu, aby vždy měli na paměti, že jedním ze základních kamenů svobody je rozlišování lži od pravdy,
  vs.
  https://mobilizujeme.cz/clanky/tim-cook-ceny-nasich-produktu-se-snazime-drzet-co-nejnize :D

  Sami neprodáváme Vaše údaje, ale nemáme vůbec žádný problém Vás za stále vyšší mrzký peníz primárně předhodit Googlu aneb na enormně výnosnou špinavou práci tu přece máme externisty. Pro odposlechy všeho druhu zejména :P

  …a tak by se ještě dlouho dalo pokračovat, viz. nejen to letošní šidítko místo pořádného ultrašíra v jedenáctkách :(

  Tak sis konečně udělal veřejně jasno nebo si chtěl nějakou pusu od nás na rozloučenou?
  Zkus konkurenci když máš své přesvědčení a nás, si nech udělat vlastní názor. Díky

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.