Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Omlouvám se, že vám bohužel zkazím radost, ale můj 1+7 Pro Almond to dělá taky a nikdo z toho na prdel nepadá. Teď si tohoto efektu všimne někdo na iPhone a hned je to senzace.

  „zatím nikým neobjevená funkce“ *facepalm* to ani nelze okomentovat slušně…
  Nicméně jsem chtěl říct, že tuto naprosto úžasnou vlastnost měla například i Sony Xperia Z1 (Compact) z roku 2014 a věřím že XY dalších mobilů.

  Hm, říkat tomu funkce nebo vychytávka…. A když fotíte při západu slunce, tak červánky jsou taky zajímavou funkcí, o které ani Apple možná neví ?

  Hmm, říkat tomu vychytávka nebo funkce…. A když fotíte při západu slunce, tak červánky jsou taky zajímavou funkcí, o které ani samotný Apple možná neví ?

  Jak tu uz jeden uzivatel psal, resilo se to uz jednou a Jobsovi se to nelibilo protoze to za urcitych okolnosti kazi fotky,kuzel svetla ma jit od senzoru primo kupredu coz se deje ale ta aura kterou vytvari ten zadni kryt se negativne prenasi i pred senzor a tim padem kazi kvalitu fotky… ale je to iPhone takze cajk, ti teprve dohaneji konkurenci tak si uz zvykaj na to byt Beckem :)

Vložte vlastní komentář

celý text