Zavřít reklamu

Chcete začít vsázet, ale nevíte, jakou sázkovou kancelář si vybrat? Chcete, aby byla sázková kancelář férová, a aby jste se při sázení cítili komfortně? Nejste v sázení sběhlí a chtěli byste se o něm dozvědět více? Pokud jste si alespoň na jednu z těch otázek odpověděli kladně, tak se vám určitě bude líbit tento článek. Sázkových kanceláří je v České republice opravdu mnoho a jejich počet neustále roste. Každá kancelář však může nabízet něco jiného a ne každému může konkrétní sázková kancelář vyhovovat. Kromě toho je sázení v České republice velmi populární a každým rokem roste počet uživatelů, kteří pravidelně vsází.

online_sazkove_kancelare_fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Jak vybrat správnou sázkovou kancelář?

Pokud jste se tedy rozhodli vsázet, tak si hned jakožto první krok musíte vybrat sázkovou kancelář, skrze kterou budete vsázky provádět. V tom vám může pomoci webový portál Online sázkové kanceláře, který zpracoval informace od všech povolených sázkových kanceláří v České republice. Na tomto webovém portálu najdete podrobné recenze většiny českých sázkových kanceláří, a tak si můžete být jistí, že si vyberete tu, která se bude líbit právě vám. Hned na začátku stránky si můžete všimnou jednoduché tabulky, která shrnuje nejhlavnější informace sázkových kanceláří. V této tabulce nechybí hlavní výhody konkrétní kanceláře, dále samozřejmě informace o regulacích, a také můžete mezi sebou kanceláře porovnat v tom, zdali nabízí live sázky, aplikaci, cash out, a jakou mají nabídku. K samotným kancelářím si poté stisknutím jediného tlačítku můžete přečíst recenze, anebo se přímo vrhnout na věc.

Přehled sázkových kanceláří

Níže pod samotným přehledem poté najdete informace o tom, podle čeho se sázkovým kancelářím udává hodnocení. Mezi hlavní aspekty patří samozřejmě bezpečnost, pro uživatele je však také důležitý komfort v podobě možnosti využití několika platebních metod, příjemného uživatelského prostředí, bonusových nabídek, či speciální mobilní aplikace. Je však nutné podotknout, že tohle nejsou ty největší důvody, proč byste si měli konkrétní sázkovou kancelář vybrat. Nejdůležitější je samozřejmě stále váš pocit. Pokud se tedy na nějaké stránce sázkové kanceláře necítíte dobře, tak byste ji jednoduše měli vyměnit. V roce 2017 musely všechny sázkové kanceláře požádat o licenci, tudíž všechny recenzované sázkové kanceláře samozřejmě podléhají regulacím Ministerstva financí České republiky, popřípadě regulacím jiných zemí. Ostatně, jak už jsem jednou zmínil, tak informace o regulaci sázkové kanceláře se vždy dozvíte v přehledu.

Uvítací bonusy a sázky zdarma

Mnoho sázkových nabízí pro všechny nově příchozí sázkaře různé uvítací bonusy či sázky zdarma. Bonusy pro nově příchozí hráče fungují tak, že stačí vložit finanční prostředky na váš účet, a poté vám po dobu několika dnů, týdnů, či měsíců běží uvítací bonus. Ten se pohybuje většinou v hodnotách od 50 % do 300 %. Pokud tedy vyhrajete určitou částku, tak se tato částka bonusem ještě znásobí. V případě sázek zdarma je zase realita taková, že například v případě různých turnajů či ostatních akcí dostanou sázkaři určitý kredit, většinou v hodnotě 100 korun, který mohou na turnaj či událost vsadit. S vkladem prostředků na váš účet souvisí také to, jakým způsobem lze tyto vklady a výběry provádět. U většiny společností je tohle otázka několika málo sekund či minut, k dispozici je poté manipulace s prostředky pomocí platební karty, PayPalu, či populární služby Paysafecard. Některé zahraniční sázkové kanceláře nabízí také vklad Bitcoinu.

Mobilní aplikace, živé sázky, podpora a pověst

Dále vás určitě zajímá to, zdali určitá sázková kancelář nabízí mobilní aplikaci. Pokud se chystáte vsázet především na mobilním zařízení, tak je mobilní aplikace velice důležitá. Sázení na webu na displeji telefonu rozhodně není příjemné a onu pohodlnost získáte právě v mobilní aplikaci. Některé sázkové kanceláře poté nabízejí tzv. živé sázky, kdy můžete vsázet při samotném utkání. Jedním okem se tedy můžete koukat na televizi a druhým okem na utkání vsázet. Sázkaři tuto formu mnohdy preferují kvůli velké dávce adrenalinu. Důležitá je u sázkových kanceláří také zákaznická podpora a samozřejmě pověst kanceláře. Rozhodně byste při výběru neměli ani tyto dva aspekty stranit.

E-sport

Do popředí se nově dere také sázení na e-sport. Sázení na E-sport se dá považovat za sázení na turnaje počítačových her. Tyto turnaje jsou v posledních letech velmi populární. Hraní počítačových her už není pouhým koníčkem, ale také profesionálním oborem, stejně jako například fotbal či hokej. Sázení na E-sport je momentálně stále na vzestupu a ne každá sázková kancelář sázky na něj nabízí. Očekává se, že za několik let však budou sázky na E-sport součástí každé sázkové kanceláře.

online sázkové kanceláře
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Aktuální přehled bonusů, live přenosy a průvodce

V horním menu webové stránky si můžete jednoduše rozkliknout záložku Bonusy, kde naleznete pravidelně aktualizovaný seznam všech bonusů, které různé sázkové kanceláře nabízejí. To samé platí pro kolonku Live, která se nachází v horním mneu. Po rozkliknutí této sekce si můžete zobrazit sázkové kanceláře, které nabízí živé vysílání. Nechybí také hodnocení kvality živého vysílání, a tak si můžete vždy vybrat tu kancelář, která vám bude i v tomto ohledu vyhovovat. Některé sázkové kanceláře dokonce nabízí i multi-view přenos, tedy že můžete najednou sledovat hned několik utkání na jedné obrazovce. Součástí webové stránky je také podrobný průvodce sázením, kde se můžete dozvědět například informace o sázení pomocí tzv. asijského handicapu, anebo pomocí techniky surebets. Hned vedle sekce Průvodce sázením si můžete rozkliknout možnost Vklady a výběry, kde se opět můžete dozvědět zajímavé informace.

Závěr

Pokud se tedy chcete stát úspěšným sázkařem, měli byste prvně navšítvit stránku Online sázkové kanceláře, abyste zjistili, kterou kancelář si vybrat. Na stránce se kromě podrobných recenzí různých sázkových kanceláří navíc nachází různé tipy a triky, které vám zvýší šance na výhru. Berte však potaz v to, že vybrat byste si samozřejmě měli tu kancelář, kde se cítíte dobře, a kde máte ze sázení dobrý pocit.

Související články

Dnes nejčtenější