Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nevím jak VY ale procházení fotek ať už na úrovni dnů/měsíců je jak hnusné Woknowské dlaždice – fakt tohle se NEPOVEDLO !!!! absolutně žádný smysluplný náhled na jednotlivé fotky ale slité fotky do jednoho navíc v různých velikostech a tvarech …. neskutečně hnusné ….. a navíc to nikde nejde změnit – proč jedna fotka ze dne je dvakrát větší než další dvě a proč ????
  NE NE NE …..
  to nezachrání ani otáčení videí ….

  prepracovana app Fotky je velky prusvih. Kazda fotka se hrozne dlouho nacita (iphone 6s) , editacni nastroje jsou neprehledne (trva nez najdu tu spravnou ikonu). Cela uprava fotografie nyni trva radove o mnoho dele a mnohdy ani nedosahnu kyzeneho vysledku jako drive. Zmenu aplikace beru jako velky krok zpet, navrh GUI je velmi spatny, to co funguje v instagramu zde nefunguje.

  Za nové nástroje jsem rád a víceméně odpovídají macOS verzi tak nevím co kdo kde hledá. Když Apple zjednoduší tak se bučí, když funkce přidají opět se bučí. Zobrazení fotografií jde zapnout i do starého režimu zobrazení tak na co si kdo stěžuje?

  Mne funguje vse naprosto skvěle a automatický výber je super!!!! Konečně se v tom nemusim hrabat sám !!! A prohlíženi fotek vypadá skvěle … za me super!

  Zatím jsem na iOS13 neaktualizoval. Jsou už v Photos.app tagy? Taguji si na Macu, stylem Dovolena2018, foceniSousedky, atd…. Dost to pomáhá při hledání a fakt mi to na iOS chybí.

Vložte vlastní komentář

celý text