Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To ze uz je verzia 5 a treba kupovat nove predsa to da rozum :D (#sranda)

  Vždy kupuju Apple produkty, protože jsou naprosto bezproblémové a software k nim je špičkový. Počkat, aha, ajeje, já vlastně nedělá nic jiného než furt řeším nějaké problémy s rychlým vybíjením toho a tamtoho, tady nefunguje toto, támhle tamto, tady je hardware blbý, tady se to ohýbá, tady nejde klávesnice, tady jsem betatester. Ale co, mají to všichni bohatí, musím to mít i já. Jo a Android a Windows to jako vážně? Android po půl roce nepoužitelný. Windows pořád padá. Počkat, aha, ajeje.
  Stále častěji se Applu všechno sype pod rukama.

  Chceš-li pokrok bez zaškobrtnutí a poučení z toho to nejde.
  Z vašeho pohledu by bylo lepší zůstat v jeskyni. Tak tam zůstaňte.

  A né opravdu všechno neotestuješ v beta testování.
  Vždyť to jde vidět tady. Všichni tu u prvních bet hejkali o chybách, ale nikdo neotevře aplikaci feedback a chybu Applu neohlásí. Je to jen o lidech. Je bohužel jasné, že minimálně 85 % je lidí pod určitou hranicí intelektu. Apple to vždy věděl a využival toho. To proto byl a je tak uspěšný. Na iPhonu vždy všechno fungovalo a bylo jednoduché až pro úplné idioty. Linux je fajn, ale pro 1 % geeků. (Nemluvím o jádře, které má i MacOS.)

  Taky vám blbne po aktualizaci na WatchOS 6 probuzení poklepem? Někdy se probudí hned, jindy až po několikátém klepnutí. Před aktualizací to fungovalo perfektně.

  Ano, je to tak, vyzkoušeno na 2 hodinkách. Vysledoval jsem, ze je abnormálně pomalý start, když se display déle nepoužívá. Občas tomu pomůže otočení korunkou, která hapticky začne reagovat až po chvíli.

  … inu, špatně nastavené řízení spotřeby ve WatchOS 6. Ono se jim celkově nějak ta nová porce všech OS zatíémj moc nevyvedla. Jen na iOS 4 vydání za 2 týdny, to chce fakt odvahu. A stejně si to někdo vysvětlí, že se Apple kvalitně stará o zákazníka. Kdyby nekašlali na pořádné testování, tohle se jim nemůže stávat, je to pořád dokola.

  Já mám měření hluku zapnuté a nějak horší výdrž teda nepozoruju… V sobotu jsem chodil půl dne po Kyjevu se zapnutým trackováním a večer jsem měl ještě přes 40%. Když nic nedělám a baterku žerou jen notifikace a nějaké ty nadiktované zprávy, tak končím kolem 60-70%. To je stejné jako předtím.

  Já jsem měření hluku také vypnul. Po třech dnech jsem ho opět zapnul a do aplikace Zdraví se mi nečetla všechna naměřená data hluku za ty tři dny co jsem ho měl vypnutý. Takže měří i při vypnutí a běží dál na pozadí. Jestli je to záměr Apple nebo chyba se ukáže zda to opraví.

  Snížená výdrž už začala při používání iOS13 v betě, po přechodu na tuto betu jsem zaregistroval značný pokles výdrže watch. Nemyslím, že to musí být WatchOS 6, dělalo to i u předchozí verze, ale měření hluku to samozřejmě může ovlivnit.

  Ja som mal od zaciatku vypnute meranie hluku, len tak som pozrel do aplikacie Zdravie a Sluch a tam namerane hodnoty hluku za posledne dni WTF, ihned som odinstaloval aplikaciu Hluk a uvidim ci to bude merat dalej. Mne po update na W OS 6 klesla vydrz o 1/3, dufam ze toto pomoze.

  Nemáte někdo potíž s whatsupem a nezmizením notifikace na AW po přečtení na iphone? Před iOS 13 to fungovalo vpořádku. Máme SE a AW4.

  aw4 vydrží přesně jak potřebuji, to je ráno vezmu z nabíječky (občas jsou trochu teplé, což je divné) mám je celý den na ruce, vetšinou z nich čtu zprávy, na minimum odepíšu (už to není jak první měsíc kdy mě to bavilo :D) , odpoledne cca hodinu cvičím, něco málo pochodím a večer je dávám s cca 65% na nabíječku. Za mě pořád dobrý. Hluk mám vypnutý… v autě mi to hlásilo moc velký hluk, ale písničky prostě potichu poslouchat nebudu :D

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.