Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Rád bych se zeptat, jak to, že se mi v aplikaci mail na klávesnici nezobrazuje ta nástrojová lišta s možností úpravy písma. Mám iPadOS 13.1.1 a nemám tam nic. V nastavení mailu ani klávesnici jsem nic neobjevil.

    Navazuji na koment z minulého článku o iPadOS. Zjistil jsem, jak je to s anotacemi a vojsky do PDF přes Pencil – Apple nějako pozměnil samotná PDF, které se korektně zobrazují všude (včetně Adobe Readeru), ale vypadají jako prázdné ve všech Google věcech (Chrome, Disk,..). Takže otázka – dá se někde manuálně přepnout formát PDFek, aby byl kompatibilní i s Googlem?? 😊

    Žádné krkolomé operace s více appkama současně nepotřebuju. Ale potěšilo, že konečně jde v poště smazat najednou víc položek, dřív musel klikat klidně stokrát na koš, než si tablet vyprázdnil. Skladovat je tam nepotřebuju, na to mám Outlook v PC.
    Taky nepotěšilo, že nepodporuje mou bluetooth myš MS cosi 5000. Spáruje se, o tlačítkách ví, protože jdou konfigurovat. Ale na ploše prostě kurzor nenaskočí ani za nic. Drátová myš naskočí, tak vím, jak to má vypadat, ale protože adaptér pro připojení USB příslušenství je noname, tak za dvě sekundy napíše, že není podporovaný a myš zmizí.

Vložte vlastní komentář

celý text