Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kdyby to 3D Touch odstranili jen z vlajkových lodí….ale mě už nefunguje ani na Xku. Všechno je to cpaný na dotek. Takže když například chci teď mazat aplikace, tak mi místo toho vyskočí nabídka, jako bych použil 3D Touch.

  Je to katastrofa. Z pěti záložek appstoru jsou tři k ničemu – Today, Games a Arcade. A aktualizace jsou nesmyslně přenesené dolů pod 8 položek uživatelského profilu. Který potrhlý mozek tohle vymyslel?!?!

  No a mě to přijde lepší. V kolonce „Dnes“ si člověk může přečíst podrobný článek k nějakým aplikacím. Najde tam spoustu zajímavých aplikací.
  Nevím co je na kolonce „Hry“ špatného. Je spousta lidí co se chce odreagovat a nevím proč bych to měl hledat bůh ví kde. Pro někoho zase kolonka „Aplikace“ může být úplně zbytečná. Já v obou hledám v těch top15 či doporučených aplikace/hry co mě zaujmou. Arcade je samostatná kapitola, i když by možná bylo lepší to mít jako aplikaci zvlášt, jako tomu je u apple music, tak mi nevadí.
  Ohledně aktualizací. Je to jen o zvyku, buď můžete přes 3D/Haptic jít rovnou do toho, A nebo potáhnout ve svém profilu. A jelikož tam vidíte psolední aktualizovanou aplikaci, tak ihned vidíte jestli něco chce aktualizovat či nikoliv. Kdyby to bylo schováné, že musíte scrollovat dolu, tak to pochopím.

  Je fakt že se vzhled a přehlednost App storu zhoršuje s každou další verzí. Ale já jsem ke svý potěše našel položku, kde se mi zobrazily konečně všechny koupený/stažený programy co používam. To tam dřív nebylo nebo se to nedalo najít.

Vložte vlastní komentář

celý text